"Twoje 5 Minut 2", poznaliśmy już jedną zwyciężczynię? Pola zdaje się...

"Twoje 5 Minut 2!" wystartowało. Kontrowersje wokół uczestników

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,23.01.2023 16:30

Druga edycja programu "Twoje 5 Minut!" rozpoczęła się długim pierwszym odcinkiem. Poznaliśmy nowych uczestników. Wiecie, że jedna z tych osób wystąpiła w castingu do projektu Natsu? A inna brała udział w reality show w TVN-ie? Co jeszcze wiemy o nowych twarzach z programu "Twoje 5 Minut 2!"?

Wyczekiwany program "Twoje 5 Minut 2!" wystartował. To już druga edycja zapoczątkowanego przez Friza, czyli Karola Wiśniewskiego, programu rozrywkowego, w którym aspirujący influencerzy walczą ze sobą o 100 tys. złotych w kontraktach reklamowych oraz o współpracę z Genzie czy Ekipą.

Po tygodniach hype’owania nowych uczestników przezFriza, wszelakich zapowiedziach na Twitterze i wyciekach nieoficjalnych informacji wreszcie obejrzeliśmy premierowy odcinek serii. 21 stycznia w sobotę na kanał Friza (a nie Genzie, gdzie znalazły się oryginalne odcinki pierwszego programu "Twoje 5 Minut!") trafił odcinek "Twoje 5 Minut 2" pt. "OSTATNIA OSOBA W KOLE WYGRYWA!".

Pierwszy odcinek "Twoje 5 Minut 2!"

Pierwszy odcinek programu "Twoje 5 Minut 2!" zebrał pozytywne reakcje większości widzów. W mniej niż 48 godzin film zdobył 1,88 mln wyświetleń i zajął zaszczytne podium w karcie "Na czasie" YouTuba.

OSTATNIA OSOBA W KOLE WYGRYWA! (T5M2 ODC 1)

Przegląd wszystkich zawodników i ich kont w social mediach znajdziecie TUTAJ. Niektórzy już upatrzyli sobie swoich faworytów, a także antypatie.

"Trochę tacy niewdzięczni CI ludzie się wydają. Nie wszyscy, ale sporo takiego kwasu juz w . odcinku, a tego topowania od groma" - napisał youtuber i influencer Yoshi.

"Myślałem że nie da się być bardziej irytującą osobą niż Hania na początku t5m, gratulacje Pola" - przekazał jeden z komentujących na YouTube.

"Nie wiem czemu, ale polowa uczestników przypomina mi kogoś z ekipy albo Genzie. Kiedy Pola mówi i zamykam oczy, to jak bym słyszała Hanię XD" - zauważa inna osoba.

Podobieństwa do pierwszej edycji "Twoje 5 Minut!"

Internauci odnaleźli sporo podobieństw obecnych uczestników "Twoje 5 Miniut2!" do pierwszej odsłony, czyli programu pt. "Twoje 5 Minut" z 2021 roku. Nie wierzycie? Zobaczcie na te tweety:

trwa ładowanie posta...

Użytkowniczka Twittera Kingula stworzyła całą kompilację podobieństw. Oj, jest trochę podobnie:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

O uczestnikach jest jeszcze sporo do napisania. Są wśród nich podobno tacy, którzy zdecydowali się rzucić studia w Stanach Zjednoczonych czy pracę, aby wystąpić choć w jednym odcinku "Twoje 5 Minut 2!":

trwa ładowanie posta...

Dominik Kwolczak z castingu do projektu Natsu w "Twoje 5 Minut2!"

Śledziliście casting do projektu Natsu? Pojawił się tam Dominik Kwolczak. Tak, ten sam, który teraz stara się wygrać "Twoje 5 Minut 2!":

trwa ładowanie posta...

Wtedy zasłynął z wypowiedzi o tym, że "nie jest do końca tolerancyjny", ale nie chce uszczegóławiać, co to znaczy, "bo to temat tabu". Te słowa padły, gdy był wypany o  wychowywanie dzieci przez pary LGBT+.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Ciekawe, czy Friz zapyta go o światopogląd.

Oliwia Krzemińska w "40 kontra 20"

Pamiętacie program "40 kontra 20", reality-show w telewizji TVN? Jak przypomniała o tym dwójka twitterowiczów "violkafloxz" i "lobafto", Oliwia Krzemińska odpadła z niego w siódmym odcinku, a w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" mówiła, że "to była super przygoda". Warto też zaznaczyć, że była najmłodszą uczestniczką programu:

- To była super przygoda i zabawa. Brakuje mi greckiego słoneczka, ale nie narzekam. Mam masę wspomnień, które zapamiętam do końca życia. Dużo dowiedziałam się o sobie. Poznałam swoje wady i zalety. Było wiele sytuacji stresowych i już dzisiaj wiem, jak sobie z nimi radzić - mówiła Krzemińska w "Dzień Dobry TVN".

Teraz Krzemińska swoich sił próbuje w "Twoje 5 Minut 2!"

trwa ładowanie posta...

Kanał Wiktorii Ćwikły

Inna ciekawostka o jednej z nowych uczestniczek "Twoje 5 Minut 2!" Wiktoria Ćwikła ma mały kanał na YouTube. Prowadzi go ze swoim chłopakiem. Internauci od razu wychwycili jeden z materiałów o… całowaniu. Sami zobaczcie, jedni stwierdzili, że to "mega krindż":

25 TYPES OF KISSES!!! **SPICY🥵**

Ona też zagościła w programie TTV "Pałacowe Love":

trwa ładowanie posta...

Pola Sieczko i akademik w Krakowie

Internauci odnaleźli informacje, że Pola Sieczko dodała na krakowską grupkę na Instagramie ogłoszenie. Chodziło o to, że chce odstąpić pokój w akademiku LivinnX. To ekskluzywny akademik na Zabłociu w Krakowie.

Jak trafnie zauważyła użytkowniczka Twittera @lobafto, "rezygnowanie z pokoju w połowie roku? Hmmm ciekawe". Bardzo ciekawe. Może koszty akademika ją zjadły? Zmieniła miejsce zamieszkania? Rzuciła studia? A może po prostu postawiła na współpracę z Frizem?

trwa ładowanie posta...

Inną sprawą jest, że Friz - jak zauważyło "The Poland News" - ukrywa wiadomości z informacją o tym, że Pola chce odstąpić miejsce w akademiku:

trwa ładowanie posta...

Whoops. 20 listopada Friz dodał wpis o tym, że właśnie wtedy poznał "finalistów pierwszego etapu T5M":

trwa ładowanie posta...

Pięć dni później Pola dodała tiktoka, w którym odwiedza swoich braci po przeszło miesiącu:

trwa ładowanie posta...

A z innych wiadomości, twitterowiczka @biebsile przypomniała światu, że Aleksander Kępka uczestniczył w projekcie DJ Remo pt. "Young Stars Team" i "podobno był bardzo problemowy":

trwa ładowanie posta...

Jego piosenka:

Aleksander Kępka - Toksyczny (Oficjalny Teledysk)

A w stronę Karoliny Buczek został wymierzony nieprzyjemny komentarz. Internauta występujący pod pseudonimem Mango twierdzi, że w dzieciństwie był przez nią prześladowany. Dowodów nie przedstawia.

trwa ładowanie posta...

Internauci twierdzą, że "Twoje 5 Minut 2!" wygra Pola i Julita

Dlaczego tak uważają? Przez powyższe informacje, ale też… zdjęcie. A właściwie dwa zdjęcia zrobione na Wawelu w Krakowie.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

I dlatego obie dziewczyny miały wygrać ten projekt? #foliowaczapeczka

Ciekawe, jak teraz potoczy się "Twoje 5 Minut 2!". Macie swojego faworyta_kę?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 7
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 10