c

Wujek Łuki założył kanał. Zdradził następny ruch Ekipy

Źródło zdjęć: © YouTube
Oliwia Ruta,
22.04.2024 14:15

Łukasz Wojtyca, w internecie znany jako "Wujek Łuki", ruszył z własnym kanałem. Współzałożyciel projektu Ekipa Friza udostępnił już pierwszy materiał na YouTube. W filmiku powiedział, że grupa wystartuje z międzynarodowym projektem.

Karol Wiśniewski, działający pod pseudonimem "Friz", to obecnie jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Jego kanał obserwuje ponad 5 mln osób. Influencer słynie z organizowania projektów, które zdobywają wiralowe zasięgi. W 2020 r. założył grupę o nazwie Ekipa Friza. Inicjatywa odniosła ogromny sukces. Wraz z członkami projektu nagrali nawet wspólną płytę o nazwie "Sezon 3". Rok później youtuber ruszył z kolejnym pomysłem - Genzie, czyli grupą początkujących influencerów, których Friz wybrał za pomocą programu "Twoje 5 Minut".

Wujek Łuki rusza z własnym kanałem

Łukasz Wojtyca, w internecie znany jako "Wujek Łuki", to współzałożyciel i prezes projektu Ekipa. Jego głównym zadaniem jest zarządzanie kluczowymi spółkami należącymi do EKIPA HOLDING. Mówiąc wprost - mężczyzna zajmuje się stroną techniczną firmy Friza.

trwa ładowanie posta...

Wujek Łuki zaznacza, że jako prezes projektu jest otwarty na widzów: "Moją misją na najbliższe miesiące, poza oczywistymi obowiązkami, będzie przybliżenie EKIPY naszym widzom, obserwatorom i akcjonariuszom. Chciałbym aby wszyscy mogli cieszyć się z efektów pracy Ekipy i mogli zrozumieć jak wspaniałe rzeczy tworzymy". Prawdopodobnie dlatego zdecydował się założyć własny kanał na YouTube.

Wujek Łuki stworzył własny kanał na YouTube

21 kwietnia na kanale nadawczym Wujek Łuki oznajmił, że rusza z własnym kanałem na YouTube. Niemalże natychmiastowo opublikował powitalny filmik, w którym wyjaśnił, jaki jest cel nowego profilu. Mężczyzna wyjawia, że chce wejść w interakcje z fanami projektu Ekipa - zachęca do zadawania pytań. Zdradza, że na kanale będzie mówił o technicznej stronie inicjatywy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

MÓJ PIERWSZY FILM

Już w pierwszym nagraniu dowiadujemy się nieco o projekcie "Cloudy and Stormy". Wujek Łuki przedstawia plany na najbliższą przyszłość oraz tłumaczy działanie firmy. Widać, że zależy mu na tym, aby wszystko było jasne i klarowne. Największym zaskoczeniem dla widzów może być zapowiedź wysokobudżetowego serialu animowanego, który będzie dostępny w telewizji na całym świecie.

Moja wspaniała ekipa ze spółki Laniakea [...] wróciła właśnie ze spotkań w Marsylii z Cartoon Next, na które pojechali, aby znaleźć zagranicznych dystrybutorów naszego serialu

- mówi Wujek Łuki.
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 4