Young Multi i remiks "Poland" Lil Yachty

Young Multi i remiks "Poland" Lil Yachty'ego. Posłuchajcie go tutaj

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Twitter, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,11.11.2022 07:30

Young Multi wydał nowy kawałek. Chodzi o remiks "Poland", który w oryginale wykonuje amerykański raper Lil Yachty. Utwór zadebiutował 10 listopada o godz. 19. Tylko teraz pytanie, czy jest to oficjalny remiks, czy… nie?

Aktualizacja: piosenka trafiła na streamingi i YouTube. Możecie go znaleźć w tekście.

Możecie mówić, co chcecie o Michale Rychliku, Young Multim, polskim raperze. Że kiedyś nagrywał "Minecrafta", że zachowywał się dziecinnie na nagrywkach, czy też że "Plecak" teraz jest krindżowy. Ale trzeba mu jednak oddać, że jest topowym raperem, a jego osobowość przyciąga tysiące widzów na streamach czy YouTube. A teraz dowiedzieliśmy się, że Young Multi wydaje nową piosenkę. Premiera już w czwartek 10 listopada o godz.19.

Young Multi: remiks "Poland" w drodze!

W kuluarach mówiło się od jakiegoś czasu o drugim (trzecim?) remiksie "Poland" autorstwa amerykańskiego rapera Lil Yachty’ego. Zapytacie: ale kto miałby się podjąć takiego zadania? Young Multi, pogromca Natsu World. W środę - 9 listopada - wrzucił na swoje socialki zapowiedź premiery nowego kawałka.

trwa ładowanie posta...

W tle zapowiedzi słychać znajomy bit, który przywodzi na myśl "Poland". A na wideo znalazł się m.in. znak stacji kolejowej z Głubczyc (miasta Michała), małą powódź, czy… mapa z Polską na środku. Potem raper podrzucił też informacje, która najpewniej potwierdziła, że najnowszym kawałkiem będzie właśnie remiks "Poland":

"WIEM ŻE PÓŹNO, ALE JE*AĆ TEN HYPE, CHCIELIŚCIE TO WAM DOWIOZĘ :) SŁYSZYMY SIĘ JUTRO O 19" - przekazał Young Multi.

trwa ładowanie posta...

Hype, czy też ogromna popularność "Poland" przypada na +/- środek października. A mamy już 10 listopada. Dlatego raper mówi o tym, że "je*** ten hype".

Czy to będzie oficjalny remiks "Poland"?

Można się zastanawiać, czy jest jakaś szansa na to, aby piosenka Young Multiego została "tym" oficjalnym remiksem. Z tego, co wiemy o klipie, to szanse są małe. Dlaczego? Mówiło się o tym, że reżyserem do remiksu klipu "Poland" ma być Cole Bennett, osoba stojąca za oryginalnym wideo.

A, jak możemy podejrzewać, za nagrywkami do remiksu "Poland" Young Multiego stoi Kooza, czy też "directed by KOOZA". Wrzucił on nagranie zza kulis klipu na TikToka:

trwa ładowanie posta...

Potwierdził też na TikToku, że wpadnie z wockiem i z Young Multim o 19 w czwartek 10 listopada, czyli wtedy, gdy w sieci ma odbyć się premiera kawałka:

trwa ładowanie posta...

Jest! Remiks "Poland" od Young Multiego

W czwartek o 19:00 zadebiutował remiks od Young Multiego. Sami go sprawdźcie:

YOUNG MULTI - POLAND REMIX [Official Video]

W teorii jest już jeden remiks "Poland", ale czy chcemy o nim mówić?

Jeżeli już zapomnieliście (oby?), to krótkie przypomnienie: 2115 wydali swój remiks "Poland" pod koniec października. Piosenka spotkała się z umiarkowanie pozytywnym odbiorem wśród fanów. Przy 1,2 mln wyświetleń, około 63 tys. łapek w górę i 13 tys. w dół jest wynikiem typu "ujdzie". A są tam teksty typu:

"Pierogi, Chopin, kiełbasa i Wock' na mnie / Ona się pyta skąd wziąłem ten statek / To nie jest statek, to je*any Yacht, skarbie" -  tak śpiewa Bedoes.

Można mieć pewne zarzuty do sfery lirycznej remiksu. Ale czy jest to remiks od 2115? Owszem, więc czego się spodziewaliście?

2115 - POLAND REMIX ft. BEDOES 2115, WHITE 2115 & LIL YACHTY

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0