ekipa
Friz odpala nowy program. Do wygrania gruba kasa
Mini Majk o powrocie Ekipy

Ekipa Friza naprawdę powróci? Mini Majk zabrał głos

Źródło zdjęć: © Ekipa, High League, TikTok, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,22.05.2023 14:30

Od pewnego czasu w sieci krążą plotki dotyczące ewentualnego powrotu Ekipy Friza. Głos w sprawie na profilu High League 7 zabrał były członek grupy - Mini Majk. Czy influencerzy mogą naprawdę ponownie zaangażować się w projekt?

W sobotę 17 czerwca 2023 r. w krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się gala High League 7. Po raz kolejny w walce zobaczymy Mateusza Krzyżanowskiego "Mini Majka", który będzie bronił pasa osób niskorosłych. Jego przeciwnikiem został Aiden Henry "Likkleman".

W rozmowie, która została opublikowana na TikToku High League, Mini Majk wypowiada się na temat ewentualnego powrotu Ekipy Karola Wiśniewskiego "Friza". Czy plotki dotyczące tego, że najbardziej znana grupa influencerów znowu będzie razem nagrywała, są prawdziwe?

Mini Majk o powrocie Ekipy

Ekipa, czyli grupa założona przez influencera Friza, od 2018 r. była jedną z najpopularniejszych na polskim YouTube. W połowie zeszłego roku doszło jednak do rozpadu projektu. Influencerzy, którzy chcieli całkowicie odejść z Ekipy, nie mogli tego zrobić ze względu na obowiązuje ich umowy. Od tego czasu byli członkowie grupy - Tromba, Murcix czy Mini Majk - raczej nie pokazywali się razem z Frizem czy Wersow.

W kwietniu tego roku na Twitterze pojawiła się dyskusja dotycząca rzekomego powrotu Ekipy. Dowodem miałoby być to, że influencerzy ponownie się obserwują. Wtedy wśród osób obserwowanych przez Friza brakowało jednak Mini Majka.

To jednak aktualnie się zmieniło. Do tego na TikToku High League niedawno pojawiło się nagranie, w którym influencer potwierdza, że trwają rozmowy dotyczące ewentualnego powrotu Ekipy.

- Muszę zapytać. Są teraz pogłoski, że Ekipa ma być znowu połączona, że są jakieś rozmowy [w tej sprawie - przyp. red.]. To prawda czy nie? - pyta reporter High League.

- No rozmowy trwają, ale zobaczymy, jak to wyjdzie w praniu. Zobaczymy, jak to będzie. To zależy od dwóch stron. Musimy się dogadać - odpowiada Mini Majk.

trwa ładowanie posta...

Ekipa naprawdę wróci?

Wciąż jednak nie wiadomo, kto pierwszy wpadł na taki pomysł, a Friz nie potwierdził informacji dotyczących ewentualnego powrotu Ekipy. W zasadzie można powiedzieć, że Karol w ogóle nie powinien być jakoś szczególnie zainteresowany tą opcją.

W końcu jego nowe projekty, czyli program "Twoje 5 Minut!" i grupa Genzie, która właśnie ruszyła w trasę koncertową, mają się naprawdę dobrze. Dodatkowo, fani raczej są bardzo zainteresowani jego niedaleką przyszłością tzn. przyjściem na świat córki. Najlepiej świadczą o tym chyba niezbyt rozsądne zakłady dotyczące imienia dziecka Friza i Wersow.

Sam influencer ruszył również z programem subskrypcji na Twitterze, który mógłby być dla niego kolejnym źródłem dochodu. Powrót Ekipy raczej nie jest czymś, czego influencer potrzebuje, bo udowodnił, że świetnie radzi sobie bez tej grupy. Komentarze fanów pod tiktokiem są raczej negatywne. Wielu z nich po prostu nie chce powrotu Ekipy.

"Już bym nie chciała tego powrotu…" - pisze jedna użytkowniczka.

"Tera to by sensu nie miało, bo już by było wiadomo, że tylko na kasę poszli i już się nie przyjaźnią" - dodaje inna osoba.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Friz pokazał, jak wygląda jego pokój. Co takiego ukrywa?