Łukasz Ciechański na TikToku

Dziennikarz Trójki nagrywa rady na TikToku. "Hapay KUTTIEGO!"

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.11.2022 16:30

Łukasz Ciechański jest redaktorem muzycznym Programu III Polskiego Radia. Mężczyzna postanowił spróbować szczęścia na TikToku. Nagrywa porady dla mężczyzn, w których opowiada m.in. o "wykresie hapay kuttiego" i "ciągu druttiego".

Z uwagą śledzimy media społecznościowe, wypatrując osób, które zrobią i powiedzą niemal wszystko, byle było o nich głośno. Jakub Czarodziej wygłosił ksenofobiczny monolog pod adresem Ukraińców. Dziki Trener zwątpił w istnienie COVID-19. Viralowy Tata wzgardził osobami, które chcą umowy o pracę. Do panteonu gwiazd internetu postanowiliśmy dodać Łukasza Ciechańskiego.

Łukasz Ciechański pracował w Rock Radiu, Antyradiu, Chillizet, Planeta FM i Radiostacji. W październiku 2020 roku przyszedł do Programu III Polskiego Radia, gdzie do listopada 2022 roku był kierownikiem redakcji muzycznej. Następnie objął funkcję redaktora muzycznego i zajął się układaniem playlist na antenę.

trwa ładowanie posta...

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, Ciechański miał zasłynąć krytyczną wypowiedzią pod adresem swojego pracodawcy. - (...) Nigdy w życiu nie słuchałem radiowej Trójki. Nie czułem takiej potrzeby. Ilekroć to włączałem, to mnie to po prostu nudziło. Nic nie myślę na temat Trójki. Trzeba to zaorać - miał powiedzieć Ciechański w czerwcu 2020 roku na swoim kanale na YouTube.

Łukasz Ciechański nagrywa porady dla mężczyzn na TikToku

Dziennikarz radiowej Trójki chce wykorzystać potencjał popularnej platformy społecznościowej, jaką jest TikTok. Ogłosił, że otwiera "cykl porad dla facetów". W nagraniu inaugurującym serię Ciechański mówi, co ma zrobić mężczyzna, gdy "żona suszy ci łeb, że spędzasz więcej czasu z kolegami niż z nią".

- Pokaż jej ciąg Druttiego. To specjalny wzór matematyczny, z którego jasno wynika, że kiedy spotksz się na godzinę z czterema facetami, to każdemu z nich w ciągu godziny poświęcasz tylko piętnaście minut. A kiedy spotykasz się ze swoją żoną, dziewczyną, to w ciągu godziny poświęcasz jej sześćdziesiąt minut. Cztery razy więcej czasu niż kolegom. Ciąg Druttiego, pokaż jej. A jeżeli twoja żona albo dziewczyna nie rozumie matematyki, to pamiętaj, że łatwiej zmienić żonę niż siebie. Siła! - na koniec wywodu Ciechański pokazuje do kamery zaciśniętą pięść.

trwa ładowanie posta...

Łukasz Ciechański radzi: "Hapay kuttiego!"

W innym filmie Ciechański mówi, jak mężczyzna ma zareagować, gdy usłyszy od żony od żony albo dziewczyny hasło "domyśl się". - Pokaż jej hapay-kuttiego. To wykres opracowany przez dwóch matematyków, z którego wynika, że wasze potrzeby nigdy się nie spotkają i nigdy nie domyślisz się, o co jej chodziło. Pokaż jej hapay-kuttiego, usiądź i się zrelaksuj - poleca Ciechański na TikToku.

trwa ładowanie posta...

W kolejnym nagraniu Ciechański radzi, co mężczyzna ma zrobić, gdy jego żona albo dziewczyna potrzebuje pomocy. W skrócie: jak najmniej się namęczyć albo zmienić partnerkę, bo to jest najłatwiejsze.

trwa ładowanie posta...

W innym klipie dziennikarz radiowej Trójki dzieli się sekretem na udany komplement pod adresem kobiety. - Jeżeli jest mądra, powiedz jej, że jest ładna. Jeżeli jest ładna, powiedz jej, że jest mądra. A jak nie jesteś pewien, to jej powiedz, że schudła. Siła!

trwa ładowanie posta...

Napisanie artykułu o twórczości Ciechańskiego na TikToku zajęło mi bardzo dużo czasu. Po każdym obejrzanym nagraniu męskiego coacha musiałem wstać z fotela i przejść się po mieszkaniu, aby rozchodzić poczucie zażenowania. Za ten wyczyn chcemy nagrodzić dziennikarza radiowej Trójki Orderem Wąsatego Wujka z Wesela.

Przypomnijmy, że w trzecim kwartale bieżącego roku słuchalność radiowej Trójki spadła do 1,2 proc. w grupie wiekowej 16-49 lat - wynika z raportu portalu wirtualnemedia.pl.

Przy tej okazji serdecznie polecamy kolektyw, który promuje zdrową męskość i przeciwstawia się stereotypom na temat mężczyzn - Grupę Performatywną Chłopaki.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0