popkultura
"Pageboy". Elliot Page napisał książkę o transpłciowości
Drama Edzia i Poli, odcinek 2315

Drama Edzia i Poli #2317. Mówi, że "jest na terapii, więc nie mógłby zrobić nic złego"

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,19.07.2022 11:00

Ta drama z Edziem i jego byłą dziewczyną- Polą zatacza kolejne kręgi idiotyzmu. Ktoś udostępnia stare filmiki Poli, a Edzio twierdzi, że skoro jest na terapii, to nie może robić nic złego.

Drama z Edziem i jego byłą dziewczyną Polą, na którą (dla której) nagrał kilka piosenek, to tasiemiec godny "Klanu". Tylko, że chyba bardziej groźny bo dotyczy realnych osób i ich uczuć. Patrzymy na to z coraz większym przerażeniem.

Drama Edzia z Polą? Nie da się tego łatwo podsumować

Kto by się spodziewał, że raper i jego dziewczyna będą publicznie się przerzucać Stories co kilka wieczorów. No kto?

W sumie to wszyscy, którzy znają chociażby odrobinę przeszłość Edzia. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o tej dramie, to zapraszam do tych tekstów:

Ach, to się już ciągnie chwilę.

"Chodzę do terapeuty, więc nie mogę być toksyczny"

No to przeskakujemy do nowych wydarzeń. Kilka dni temu Edzio odpowiedział na słowa Poli w formie Stories.

Jak wiecie, jestem osobą wierzącą, kierującą się w życiu określonymi wartościami. W relacji z Polą było tak samo. Przez cały czas trwania tej relacji byłem w stosunku do niej osobą szczerą, prawdomówną, lojalną, uczciwą, łagodną i wierną. Nie zrobiłem nic, co mogłoby negatywnie wpłynąć na jej stan zdrowia psychicznego. Od dwóch lat jestem pod opieką terapeuty, co dodatkowo potwierdza, że nie byłbym zdolny do jakichkolwiek zachowań uznawanych za toksyczne. Jedyne, co zrobiłem, to skończenie tej relacji w momencie, w którym uznałem, że nie ma już przyszłości, a Pola chciała próbować dalej. Zrobiłem to w kulturalny sposób. Sytuacja z wyrzuceniem jej z domu za papierosa również nie była wyrzuceniem jej z domu za papierosa. W rzeczywistości ta sytuacja wyglądała zupełnie inaczej. Ale nie tłumaczyłem jej już dalej nie chcąc robić z tego jeszcze większej afery medialnej. Głównie ze względu na Polę - napisał Edzio. Źródło: RapNews.pl

trwa ładowanie posta...

Z największym szacunkiem, jaki mogę mieć dla tiktokowego rapera, "bycie pod opieką terapeuty" nie równa się prawdzie pt. "nie mogę być toksyczny". Równie dobrze każdy przestępca mógłby tak tłumaczyć się przed sądem.

trwa ładowanie posta...

Przecież to jest tak toksyczne stwierdzenie, tak manipulujące, że aż strach. I niestety zdaje się przekazywać, że Edzio czuje, że jest bez winy. Wybielanie się terapią jest tragiczne. A osoba w terapii, która nie jest gotowa pochylić się nad własnym zachowaniem i jest wobec siebie bezkrytyczna, boi moje wątpliwości.

Reszta jego słów to jego zdanie na temat Poli. Sami oceńcie, co sądzicie na ten temat.

"Ktoś" wyciekł przeszłość Poli

Zaczynamy drugi rollercoaster doznań. Jak potwierdziła sama była Edzia, pracowała ona w przeszłości "jak Natsu". Na Stories przekazała, że było to "pójście na skróty, aby wyjść z patologicznego domu od matki alkoholiczki".

Sama Pola ma być w gorszym stanie psychicznym, o czym mówiła dość otwarcie na Stories:

Stories Poli, byłej dziewczyny Edzia
Stories Poli, byłej dziewczyny Edzia (Instagram)
Stories Poli, byłej dziewczyny Edzia
Stories Poli, byłej dziewczyny Edzia (Instagram)
Stories Poli, byłej dziewczyny Edzia
Stories Poli, byłej dziewczyny Edzia (Instagram)
Stories Poli, byłej dziewczyny Edzia
Stories Poli, byłej dziewczyny Edzia (Instagram)

Nie wiem, co wam powiedzieć. Nie chcę powiedzieć za dużo. Po prostu dbajcie o siebie i uczcie się na moich błędach - powiedziała na Stories Pola.

Filmiki z Polą zaczęły przenikać do sieci. Proszę was o nierozsyłanie ich. Choćby ze względu na stan psychiczny dziewczyny. A jeżeli myślicie, że to "coś złego" i "jak ona śmiała zarabiać na kamerkach", to… mamy 2022 rok. A poza tym pamiętajcie, że nie znacie wszystkich okoliczności, które ją do tego skłoniły. Oceniać jest łatwo.

Pola też przekazała, że udała się na policję "z tym wszystkim".

Trzeci wątek, czyli… to jest smutne

Do sprawy włączyła się także osoba, która miała, według niektórych internautów, "ciągle bronić Edzia, nieważne co ten by zrobił". Przekazała ona, że "nagrywanie sex kamerek przez Polę to nic do tego, co w niedalekiej przyszłości was zaskoczy". Mamy "czekać na materiały, bo będzie dym":

trwa ładowanie posta...

Mhm.

To ja może po prostu zacytuję Hib Hob:

Nagrywanie na seks kamerkach jest mniej przypałowe od tego, co robi Edzio, pozdrawiam.

trwa ładowanie posta...

Nawet komentarze na grupie HIB HOB mówiły w większości wprost: "no i co, że laska nagrywała na kamerkach?".

Ogólnie, nawet jeśli Pola była słoniem, to nic nie wnosi do dyskusji o ewentualnej krzywdzie jednej i drugiej strony - pisał jeden z komentujących.

Reasumując kolejny rozwój dramy

Edzio wybiela się i wręcz wywyższa chodzeniem na terapię. Wyciekła przeszłość jego dziewczyny, z której niektórzy robią widły z igły. A znajomy Edzia zapowiedział "więcej wycieków". Zwyczajnie po ludzku zaczynamy się w redakcji martwić o dziewczynę, na którą - co widać gołym okiem - trwa zmasowany atak.

To ja już wolę dramy z Ekipą czy Natsu, bo przynajmniej nikt tam nie zachowuje się tak, jak Edzio.

Źródło: Polabotak (Instagram), Hib Hob (Twitter, Facebook), RapNews.pl (Stories Edzia)

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Jenna Ortega kręciła scenę tańca w "Wednesday" chora. Miała COVID-19