Bedoes2115 kontra DRE$$$CODE

Bedoes 2115 kontra ekipa DRE$$CODE. Drama na ostro

Źródło zdjęć: © Instagram - Bedoes2115 / Instagram
Natalia Witulska,
30.01.2024 16:00

Ekipa DRE$$CODE ma spinę z Bedoesem. Wszystko przez tiktoka, na którym zasugerowali, że wydadzą utwór we współpracy z raperem.

Ekipa DRE$$CODE to kolejna grupa młodych influencerów, którzy próbują podbić internet. Zajmują się głównie modą, jednak stawiają również pierwsze kroki w branży muzycznej. Kilka dni temu Maciej Sekulski "MiU" udostępnił tiktoka, na którym razem z Erykiem Moczko sugerują, że nagrają piosenkę z Bedoesem 2115. Nie spodobało się to raperowi.

Ekipa DRE$$CODE kontra Bedoes 2115

Maciek Sekulski kilka dni temu udostępnił tiktoka. We wtorek 30 stycznia dodał go również na Instagrama. Razem z kolegą z ekipy Erykiem Moczko odpowiadają w nim na komentarz, w którym obserwator stwierdził, że byłoby fajnie, gdyby stworzyli numer we współpracy z Bedoesem 2115.

trwa ładowanie posta...

Chłopaki z DRE$$CODE powiedzieli w filmie, że owszem, wspólny utwór z Bedoesem byłby czymś wspaniałym, ale bardzo trudno skontaktować się z raperem. Nagle w tle pojawia się muzyk, który gra na automatach. Influencerzy zdają się go nie widzieć, co oczywiście jest wyreżyserowane.

Bedoes 2115 krytykuje ekipę DRE$$CODE

Post udostępniony na Instagramie 30 stycznia skomentował Bedoes. Napisał, że nie podoba mu się sugerowanie, że chłopaki z DRE$$CODE robią z nim jakąkolwiek muzę.

"Minęliśmy się w studio. Typy do mnie podbijają i mówią 'dawaj, jakbyś mógł stanąć z tyłu i pograć na tej maszynie, bo chcemy tiktoka nagrać', ja mówię ok, spoko. Zapłacili mi za to 5k swoją drogą. A teraz wrzucacie filmik, sugerując, że mamy kawałek razem? Krzywe w c**j. Bez pozdrowień" - napisał Bedoes pod postem Maćka z DRE$$CODE.

Bedoes2115 kontra ekipa DRE$$$CODE
Bedoes2115 kontra ekipa DRE$$$CODE (Bedoes2115 , Instagram)

Na komentarz rapera odpowiedział Maciek z ekipy DRE$$CODE. Stwierdził, że to wszystko tylko żarty, a Bedoes za bardzo się spina.

"Bedoes2115, stary, to filmik w celach humorystycznych. Nie wiedziałem, że jesteś taki sztywny. Twoi hejterzy mieli rację - w mediach mega luzak, a jak co do czego, to spina, bo młodsi chcą też mieć coś od życia. Bez pozdrowień" - napisał.

Bedoes2115 kontra ekipa DRE$$$CODE
Bedoes2115 kontra ekipa DRE$$$CODE (Maciek i Ubrania , Instagram)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0