doda
Doda upokarza sexworkerki. A cała jej kariera to pokazywanie ciała i tania kontrowersja
Doda

Doda ma jaja większe od facetów? "Jakbyś miała, IGŁY byś się nie bała"

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,15.12.2021 11:20

Doda chciała zabłysnąć i pokazać, że ma dystans do siebie, ale pokonał ją jeden komentarz w internecie. Zobaczcie, jak łatwo dyskutować z sympatyczką ruchu antyszczepionkowego.

Kiedy ktoś mówi "Dorota Rabczewska", to ani pierwsze, ani drugie, ani dziesiąte skojarzenie raczej nie jest związane z wiarygodnym źródłem informacji. Na początku pandemii Doda zachęciła swoich fanów do obejrzenia "Upadku Kabały", czyli filmu z żółtymi napisami, kultowego dla społeczności szurów. Ten pseudodokument tłumaczy, że Bill Gates jest odpowiedzialny za pandemię koronawirusa.

Doda wyjątkowo ambitnie stara się odebrać Edycie Górniak, Ivanowi Komarence i Violi Kołakowskiej miano czołowej koronasceptyczki kraju. Rabczewska uważa, że pandemia jest "nadmuchana", a "szczepienia nic nie dadzą, że jest to pic na wodę fotomontaż". Chętnie zapytalibyśmy się 90 tys. osób, które zmarły w Polsce na COVID-19, co sądzą o poglądach Dody, ale jakoś trudno się z nimi skontaktować.

trwa ładowanie posta...

Końcówka 2021 roku to dla Dody pracowity czas i bynajmniej nie dlatego, że pojawiły się nowe teorie spiskowe, o których trzeba opowiedzieć na Instagramie. Doda zajmuje się promocją filmu, który stworzyła we współpracy z Marią Sadowską pt. "Dziewczyny z Dubaju". Film traktuje o pracy ekskluzywnych dziewczyn do towarzystwa i jeśli ciekawi Was, co o nim sądzimy, przeczytajcie recenzję Michała.

Doda chciała zabłysnąć - nie wyszło

Profil Rada Etyki Social Media wrzucił post, który przedstawia Dodę, gdy pozuje fotoreporterom na tle ścianki z "Dziewczyn z Dubaju". Admini fanpejdża zwrócili uwagę, że zdjęcie zostało wykonane w tak niefortunny sposób, iż wydaje się, jakby pomiędzy udami Rabczewskiej coś się znajdowało. Oczywiście, że jest to prymitywny humor na poziomie gimnazjum, ale o to w tym chodzi.

Doda skomentowała post, pisząc, że "Dokładnie. Mam jaja większe od facetów". Rada Etyki zareagowała natychmiast i odpowiedziała piosenkarce "jak byś miała wielkie jaja to byś się igły nie bała".

trwa ładowanie posta...

Doda nie kontynuowała dyskusji, czy ma większe jaja od facetów. Macie pomysły, dlaczego?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 5
Kubi,zgłoś
Elegancko wygaszona
Odpowiedz
5
like
2
dislike
Komentarze (1)
arrow
Doda z własnym reality show już jesienią! Dlaczego Polsat promuje osobę z zarzutami karnymi?