Kizo obraził się na Dodę? "Mamy inne poczucie wrażliwości"

Kizo obraził się na Dodę? "Mamy inne poczucie wrażliwości"

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
21.05.2024 17:45

Patryk Woziński, znany jako "Kizo", od dawna wspomina, że chciałby zrobić collab z Dorotą Rabczewską "Dodą". W jednym z wywiadów wyjawił: "Na pewno chciałbym mieć kiedyś numer z Dodą". Piosenkarka dała kosza raperowi: "Mamy inne poczucie wrażliwości". Czy nieudana współpraca zrobiła więcej dobrego niż złego?

Patryk Woziński, działający pod pseudonimem "Kizo", to polski raper. Artysta słynie z piosenek takich jak "Disney", "Taxi" czy "Lot". Piosenkarz oprócz muzyki zajmuje się firmą z mrożonymi fast foodami o nazwie "Sukcesiliana". Ponadto jakiś czas temu wypuścił serię batonów Kizzers, które szybko stały się wiralowym produktem. Kariera rapera jest dość przewrotna i według wielu entuzjastów hip hopu Kizo pełni rolę mema.

Wymarzony collab Kizo

Dorota Rabczewska, znana jako "Doda", to polska piosenkarka. Można ją znać z hitów takich jak "Nie daj się", "Dżaga" czy "Bad Girls". W październiku 2022 r. artystka postanowiła pożegnać się z dawnym obliczem. Wydała płytę o nazwie "Aquaria". Następnie zagrała oszałamiając i pełną efektów specjalnych trasę promującą album. W między czasie postanowiła otworzyć się na nieoczywiste współprace. Wraz z raperami Smolastym i Bedoesem 2115 stworzyła przeboje, które od dłuższego czasu podbijają stacje radiowe.

trwa ładowanie posta...

W lutym tego roku Kizo udzielił wywiadu dla portalu Radio Eska. Zapytany o wymarzoną współpracę, odpowiedział: "Z polskiej sceny z kim chciałbym zrobić numer? Kiedyś nie udało nam się dowieść tej współpracy do końca, ale jeszcze wszystko jest przed nami. Na pewno chciałbym mieć kiedyś numer z Dodą. Pozdrawiam Dorotę".

Kizo nie sprostał wymaganiom Dody?

Na światło dzienne wyszła również wypowiedź Dody. Piosenkarka zdradziła, że pierwotnie to ona miała wejść we współpracę z Kizo przy produkcji utworu "Taxi": "Jak miałam propozycję współpracy z Kizo, gdzie bardzo go prosiłam o bardzo taką romantyczną i na poziomie piosenkę i wysłał mi utwór 'Taxi', to ja miałam tam występować, tylko wysłałam mu notatki głosowe i się na mnie obraził. Ale mam nadzieję, że już się nie obraża. Mamy inne poczucie wrażliwości i jednak to nie trafiło do mnie".

trwa ładowanie posta...

Finalnie w refrenie "Taxi" możemy usłyszeć Bletkę - początkującą artystkę, która dzięki collabowi zyskała dużą rozpoznawalność. Obecnie na Instagramie obserwuje ją ponad 120 tys. osób, a na Spotify ma aż 2,2 mln słuchaczy.

Źródło: Radio Eska

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1