seriale
Luty 2023 na Netfliksie. Seriale i filmy, które warto obejrzeć
"Instaidolki" - czym są? Kto wystąpi? Kiedy premiera?

Szykujcie wolne wieczory na nowe guilty pleasure - "Instaidolki" jesienią w TV

Źródło zdjęć: © Instagram / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,18.08.2021 16:47

Nie wiem jak Ty, ale ja widzę tytuł "Instaidolki" i mój wewnętrzny żenadometr reaguje bólem istnienia. Kiedy czytam opis programu, robi mi się jeszcze gorzej... I właśnie dlatego czekam na to reality-show z ogromną niecierpliwością.

Dobra, dajcie sobie spokój z premierą "Diuny", nowym Bondem czy EP-ką Young Leosi. Już we wrześniu na antenie Puls 2 pojawi się program, który rozgromi ramówkę konkurencji oraz pokrzyżuje plany biznesowe Netflixa i HBO GO razem wziętych (tak, to jest żart). "Instaidolki". Zapamiętajcie tę nazwę, aby sprawiać wrażenie osób znających się na trendach podczas imprezy u obcych ludzi.

W "Instaidolkach" poznamy - cytuję - "24 polskie boginie internetu w sytuacjach, z którymi na co dzień mierzy się wiele osób, jednak nie instagramerki wiodące wygodne życie" (źródło). Kobiety będą musiały zrezygnować z pławienia się w luksusach na rzecz wykonywania aktywności, z którymi rzekomo nie są obeznane, jak patroszenie ryb, praca w rodzinie wielodzietnej, obieranie roślin z liści i kolców.

Kto oceni uczestniczki programu?

Pierwszy sezon "Instaidolek" będzie się składał z 12 odcinków. W każdym z nich pojawi się para rywalizujących ze sobą dziewczyn. Zmagania uczestniczek oceni jury, w którym pojawią się osoby totalnie nieogarniające, czym są media społecznościowe, ale za to lubiące komentować rzeczywistość. Jeśli triggerowało Was "Motel Polska", to podejrzewam, że przy "Instaidolkach" pęknie Wam żyłka.

"Instaidolki" - kto wystąpi w programie?

Na razie ujawniono kilka nazwisk dziewczyn, które wystąpią w programie. Będą to na pewno zwyciężczyni programu "Projekt "Lady" Maluba, Ann Bizzare, Nicki Queen oraz Dagmara Szewczyk. Reality-show będzie emitowane raz w tygodniu. W chwili pisania tego artykułu nie wiadomo, jaka jest dokładna data premiery, ale bądźcie pewni, że będę śledził na bieżąco doniesienia o tym programie.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 28
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 19
Oszukana,zgłoś
Ta pani może i robi ładne zdjęcia, ale niestety nie wysyła ich do swoich klientek, pieniędzy również nie zwraca. Spotkało to moją koleżankę, ale widzę, że pokrzywdzonych jest więcej. Super wzór do naśladowania…rzeczywiście jest co promować.
Odpowiedz
1
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
"The Last of Us". Odcinek 3. Nie jesteście na to gotowi