popkultura
Kizzers. Krem kokosowo-nugatowy z wafelkami od rapera Kizo [RECENZJA]
Disney+ oficjalnie w Polsce. Znamy datę premiery oraz cenę

Disney+ oficjalnie w Polsce. Znamy datę premiery oraz cenę

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,29.03.2022 06:30

Disney+ oficjalnie w Polsce od czerwca 2022 roku. Poznaliśmy także cenę nowej usługi firmy Myszki Miki. Czy wystarczy wam na Netflixa, HBO Max, Iplę, WP Pilota… i jeszcze to? Sprawdźcie!

bGjRZEgj

Czekaliście na start platformy Disney+? Wreszcie się doczekaliśmy. No, doczekamy - bo premiera, mimo tego, że nie jest odległa, nie jest też taka bliska. Platforma Disney+ zadebiutuje na naszej ziemi idealne na zakończenie roku szkolnego.

Disney+: data startu usługi w Polsce

Ile to musieliśmy się wyczekać na premierę ukochanej platformy fanów Gwiezdnych Wojen czy MCU. Nowa usługa Disneya, Disney+ zadebiutuje w Polsce 14 czerwca.

Ile kosztuje Disney+ w Polsce?

Z informacji prasowej wynika, że cena abonamentu miesięcznego będzie wynosiła 28,99 zł. Kupując opcję roczną, "dostajemy" tak jakby dwa miesiące za free - bowiem abonament na 12 miesięcy płacony z góry wyniesie 289,99 zł.

bGjRZEgl

Do tej pory, Disney+ był dostępny za naszą zachodnią granicą. Stąd oficjalnie nie mogliśmy się nacieszyć serialami z Gwiezdnych Wojen czy uniwersum Marvela. Od 14 czerwca będziecie mogli obejrzeć produkcje takie jak:

I wiele, wiele więcej. Recenzje powyższych seriali możecie przeczytać na Vibezie.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Friz z nietypową propozycją dle Genzie. Stawka to 50 tys. zł