Czarnek

Czarnek śpiewa kolędy na Twitterze i zachwyca się k-popem. Tak, to się naprawdę wydarzyło

Źródło zdjęć: © Twitter.com
Anna RusakAnna Rusak,23.12.2021 11:32

"TheVoiceOfTwitter" to pokój na Twitterze, w którym minister Czarnek wyśpiewał uczniom kolędy.

Twitterowe pokoje nieustannie zaskakują. Były tam już rozmowy o tożsamości płciowej, były też rozmowy o tym, że rurki są niemęskie. Minister Czarnek po raz kolejny zaszczycił twitterowiczów swoją obecnością. Tym razem… śpiewał kolędy.

Jeśli nie wiecie, o co chodzi, to pewnie ominęło was wielkie wydarzenie w pokoju na Twitterze o nazwie "TheVoiceOfTwitter". Tak, serio, to nie żart. Na spotkaniu obecny był m.in. Czarnek, który dał popisowe solo i zaśpiewał uczniom kolędy.

trwa ładowanie posta...

Czarnek śpiewający z uczniami kolędy na Twitterze

Poza świątecznymi klasykami można było też usłyszeć trochę k-popu. Jedna z osób uczestniczących w spotkaniu postanowiła wyśpiewać zgromadzonym piosenkę BTS "Butter" (to siedmioosobowy boys band z Korei Południowej).

trwa ładowanie posta...

Podobno padły nawet żarty o zorganizowaniu koncertu k-popu w TVP... Poza tym nie zabrakło też akcentów LGBTQ+. Ktoś w trakcie spotkania na Twitterze miał rzucić hasło: "gay rights, niech każdy kocha kogo chce".

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Czarnek taki zabawny?

Możemy się tutaj śmiać, że Minister Czarnek jest fanem k-popu, ale pojawiają się też głosy, które próbują trochę przystopować tę karuzelę śmiechu. Niektórzy ostrzegają, że to tylko polityczne zagranie, dzięki któremu minister będzie miał podkładkę na przyszłość. Wiecie, że niby jest taki "zabawny", a młodzież tak go "lubi".

trwa ładowanie posta...

"Żarty żartami ale oni specjalnie zagadują z tym kpopem bo badają na co będą mogli sobie potem pozwolić i naprawdę będą próbowali zwabić młodzież organizując cokolwiek związanego z naszym ulubionym gatunkiem muzycznym. To jest tak przewidywalne+ #TheVoiceOfTwitter"

trwa ładowanie posta...

Oczywiście nie jest to prawdą, więc warto do tego wydarzenia podejść z dystansem. Przypominamy, że najnowsze projekty Czarnka, dotyczące edukacji i historii, raczej nie wróżą niczego dobrego. Jedno jest pewne: gdyby nie pokoje na Twitterze osoby z tak różnych grup na pewno nie spotkałyby się na wspólnym "kolędowaniu".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0