Cyberpunk 2077: Sasha Grey w dodatku Phantom Liberty

Cyberpunk 2077: Sasha Grey w dodatku Phantom Liberty

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, Twitter, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,17.10.2022 12:45

Mamy nowe wieści o "Cyberpunk 2077". Sasha Grey wystąpi w dodatku "Phanton Liberty". Tak, ta Sasha Grey. Obecnie autorka oraz streamerka, kiedyś niezwykle popularna gwiazda filmów dla dorosłych.

"Cyberpunk 2077" przez ostatnie dwa lata nieźle się rozwinął. Po fatalnej premierze CD Projekt RED zaczynają powoli odzyskiwać wiarę i zaufanie fanów. A teraz, coraz to większymi krokami, zbliża się do nas pierwszy dodatek do gry "Phanton Liberty". Kto pojawi się w grze? Sama Sasha Grey.

Cyberpunk 2077: Sasha Grey w dodatku!

CDPR ogłosiło dodatek pt. "Phanton Liberty" do gry "Cyberpunk 2077". Ma być to szpiegowski thriller. I zapowiada się genialnie:

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty — Official Teaser

Grey ogłosiła na Twitterze, że będzie częścią nadchodzącego rozszerzenia i wcieli się w Ash, radiowego DJ-a na stacji 89.7 Growl FM:

trwa ładowanie posta...

Co najlepsze, jeżeli tworzycie muzykę, to wasza twórczość może się znaleźć w dodatku. W konkursie pod hasłem "Zainspiruj się światem Cyberpunka 2077 i weź udział w naszym oficjalnym konkursie muzycznym", który jest dostępny pod adresem cyberpunk.net/pl/growlfm, możecie zgłosić swój utwór. Wasze dzieło może trafić do gry.

Ponadto do wygrania są trzy tys. dolarów, "wór gadżetów z gry" i soft iZotope Elements Suite.

To nie pierwszy raz, gdy Sasha Grey pojawia się w grach

Możecie mówić wszystko, ale dla Sashy Grey świat gier nie jest taki obcy. Była gwiazda filmów dla dorosłych regularnie streamuje na Twitchu, gdzie ma spory following.

Sasha Grey's Best Clips on Twitch - February 2021

Sasha zaliczyła występ w serii Saints Row jako Viola Dewynter, chwilowo angatonistka, a potem sojuszniczka głównego bohatera/głównej bohaterki gry. Pokazywała się też w reklamach tytułu:

Saints Row: The Third - Full Package Launch Trailer

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0