"Cyberpunk 2077" w wersji aktorskiej

"Cyberpunk 2077" w wersji filmowej? CD Projekt ogłasza nowy projekt

Źródło zdjęć: © materiały prasowe
Maja Kozłowska,
06.10.2023 17:00

"Cyberpunk 2077" znowu na językach. Najpierw sukces dodatku do gry "Phantom Liberty", później zapowiedź aktorskiej produkcji.

CD Projekt Red znowu jest na fali wznoszącej. Premiera "Cyberpunk 2077" nie była tak kolorowa, jak zapowiadano, a zbugowana gra wywoływała frustrację graczy i zgrzytanie zębów recenzentów.

Po wytężonej pracy deweloperów "Cyberpunk 2077" doczekał się kapitalnej aktualizacji i stał się grywalny. Spowodowało to naturalnie wzrost sprzedaży produkcji. Niedawno gra doczekała się pierwszego rozszerzenia. DLC zatytułowane "Phantom Liberty" (w którym wystąpił m.in. Dawid Podsiadło) tylko do 3 października sprzedało się w 3 mln kopii. "Cyberpunk 2077" sprzedaje się szybciej niż pokochany przez fanów "Wiedźmin 3: Dziki Gon".

"Cyberpunk 2077" - powstanie wersja aktorska
"Cyberpunk 2077" - powstanie wersja aktorska (CD Projekt)

"Cyberpunk 2077" znowu na ekranie. Tym razem jako film lub serial

CD Projekt Red poinformowało, że zawiązało współpracę z Anonymoous Content. Wytwórnia stoi takimi produkcjami jak "Mr. Robot", "True Detective", "13 Reasons Why" oraz oscarową "Zjawą" i "Spotlight".

CD Projekt Red wraz z Anonymoous Content ogłosili aktorską produkcję osadzoną w świecie Cyberpunka. Szczegóły planowanego przedsięwzięcia jeszcze nie są znane. Nie wiadomo, czy live-action "Cyberpunk 2077" będzie filmem czy serialem, ani kiedy pojawi się wizualna zapowiedź projektu.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0