"Cyberpunk: Edgerunners" - WRESZCIE wiemy coś o anime od Netflixa

"Cyberpunk: Edgerunners" - WRESZCIE wiemy coś o anime od Netfliksa

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,17.05.2022 13:00

"Cyberpunk: Edgerunners": Netflix wrzucił krótką zapowiedź nadchodzącego (i wyczekiwanego!) anime ze świata Cyberpunka. To co, zapowiada się coś milszego od gry?

Cyberpunk 2077 było najgorszą premierą ostatnich kilku lat. Nie przebiło ostatniego "Duke Nuke", ale było blisko. Tytuł rozczarował fanów większością rzeczy: rozgrywką, fabułą czy wszechobecnym niedopracowaniem. Trzeba powiedzieć, że po półtora roku gra wreszcie jest grywalna i akceptowalna.

Jednak niesmak pozostał. No i też sporo grze jeszcze brakuje. CDPR nie wydało do tej pory żadnych dodatków - co jest sporym zawodem. Fani wkurzyli się na frisbee za kupę siana. A czy wkurzą się na anime?

Oto Cyberpunk: Edgerunners

Nie dowiedzieliśmy się zbyt wiele. Ot, kilka sekund w akcji i śliczne grafiki. Netflix opublikował zajawkę Geeked Week. Znajdziemy w niej coś dla każdego fana seriali od "dużego czerwonego N". Ale też… Cyberpunk: Edgerunners!

I tylko to nas dzisiaj interesuje:

Cyberpunk 2077 - Edgerunners - Anime

Paweł Sasko wrzucił na Twittera ujęcia z trailera. Może nadadzą się jako tapety na komputer?

trwa ładowanie posta...

EDGERUNNERS: kiedy, co i jak?

Nie znamy dokładnej daty premiery. Znamy za to na pewno opis oraz datę większej zapowiedzi serialu. Opis opublikowany w połowie 2020 roku brzmi szalenie ciekawie:

Cyberpunk: Edgerunners to samodzielna, 10-odcinkowa opowieść o dzieciaku z ulicy, który próbuje przetrwać w opętanym technologią i modyfikacjami ciała mieście przyszłości. Mając wszystko do stracenia, postanawia pozostać przy życiu, stając się edgerunnerem - najemnym banitą, znanym również jako cyberpunkowiec.

Za anime stoi studio Trigger, które pracowało przy m.in. Kill la Kill, Darling in the Franxx (!!!) czy dwóch pierwszych epizodach Star Wars: Visions.

Więcej informacji o CYBERPUNK: EDGERUNNERS poznamy na Netflix Geeked Week 2022 (6-10 czerwca) - cała prezentacja pojawi się 8 czerwca.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0