pop-qultura
Neutralne płciowo alejki z zabawkami - Kalifornia kończy ze stereotypami
Scooby-Doo i Chojrak

Crossover roku! Scooby-Doo i Chojrak - tchórzliwy pies połączą siły w nowym filmie!

Anna RusakAnna Rusak,24.06.2021 11:45

Scooby-Doo i Chojrak - tchórzliwy pies, czyli dwa najbardziej strachliwe psy łączą siły w najnowszym filmie. To jest zdecydowanie crossover roku, a my mamy dla Was zwiastun

bEJjEJYj

Jeśli mieliście szczęśliwe dzieciństwo, to na pewno pamiętacie przygody Chojraka, który na swojej farmie zawsze, mimo ogromnego strachu, dzielnie bronił swojej pani, czyli Muriel Motyki. Eustachego w tych wspominkowych zachwytach tu pomijam, nie był taki fajny, ale pewnie kojarzycie jego dość częsty zwrot, rzucany w kierunku Chojraka: „Głupi pies!”.

Scooby-Doo miał już tyle nowych wersji, że nawet nie będę Wam przybliżała jego sylwetki, bo zakładam, że nawet jeśli urodziliście się trochę później niż ja, to jego akurat znacie. W każdym razie dla wszystkich fanów obu psiaków (to ja!), mamy świetną wiadomość – powstanie film, który połączy te dwa uniwersa.

Nikt nie prosił, każdy potrzebował

W najnowszym filmie „Straight Outta Nowhere: Scooby Doo Meets Courage the Cowardly Dog” Scooby i Chojrak spotkają się, by rozwiązać zagadkę insektów, które nawiedziły Nigdzie, czyli miasteczko tego tchórzliwego psiaka. W zwiastunie widzimy też Muriel i Eustachego, także wszyscy będą w komplecie!

bEJjEJYl

„Psi koledzy wywąchują dziwny przedmiot w miasteczku Nigdzie w Kansas, czyli rodzinnym mieście Chojraka. Wkrótce tajemnicze odkrycie naprowadza ich na trop gigantycznego potwora-cykady i jego skrzydlatych wojowników. Fred, Velma, Daphne i Kudłaty wiedzą, że to zagadka, której sami nie sprostają - będą potrzebowali pomocy psiego duetu. Czy Scooby i Chojrak zdołają przezwyciężyć strach i pokonają armię owadów, zanim cały świat się rozpadnie?”

Kiedy premiera?

Co prawda jeszcze nie wiadomo, czy potworami – tak jak to zazwyczaj bywa – okażą się ludzie, czy może jakieś inne stwory, ale wiemy już na pewno, że rozwiązanie tej zagadki nastąpi 14 września tego roku. Tego dnia film będzie miał swoją premierę na platformach cyfrowych i na DVD. A na deser łapcie zwiastun:

Straight Outta Nowhere Scooby-Doo Meets Courage the Cowardly Dog Trailer!

Nie wiem, jak wy, ale ja już jestem bardzo podekscytowana i nie mogę się doczekać spotkania tych psiaków na ekranie! A pozostając w temacie filmów - słyszeliście już o "Kryptonimie Polska", czyli filmie pokazującym miłość lewaczki i narodowca?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Kiedyś współżyła z duchami. Teraz zrobi o nich serial dokumentalny