stranger-things
Maya Hawke o aborcji: "Nie istniałabym, gdyby nie aborcja mojej mamy"
Stranger Things, Scooby-Doo

Crossover roku? Jak "Stranger Things" połączyło się z kreskówką "Scooby-Doo"

Źródło zdjęć: © stranger things, tiktok
Anna RusakAnna Rusak,04.08.2022 15:00

Pamiętacie kreskówkę "Scooby-Doo"? Kochacie "Stranger Things"? To może ucieszy was informacja, że obie te produkcje się łączą. TikToker udowodnił, że Nancy i Steve to tak naprawdę Fred i Daphne.

bFYFuiab

Mam nadzieję, że wszyscy już macie za sobą czwarty sezon "Stranger Things"! W oczekiwaniu na kontynuację przygód przyjaciół z Hawkins, możemy oddać się oglądaniu innych produkcj, np. obejrzeć sobie kultową kreskówkę ze Scooby-Doo.

Nawet nie wiecie, ile te dwie produkcje mają ze sobą wspólnego! Pewien tiktoker odkrył, że w jednym odcinku serii "Scooby-Doo" jest scena, która idealnie łączy się ze "Stranger Things"!

"Scooby-Doo" spotyka się ze "Stranger Things"

Wychodzi na to, że jedna ze scen "Stranger Things" powstała już w 2013 roku. Jak to możliwe, skoro pierwszy sezon pojawił się w 2016 roku? Odpowiedzią na te zagadkę jest "Scooby-Doo" i nie, to nie są żarty.

Twórcy "Stranger Things" z pewnością widzieli 25. odcinek drugiego sezonu "Scooby-Doo" sprzed dziewięciu lat. W historii zatytułowanej "Through the Curtain" możemy zobaczyć jak Fred, Daphne, Velma, Kudłaty i Scooby siedzą w łodzi na środku morza.

bFYFuiad

Przyjaciele dryfują na wodzie między wszechświatami, a w rozmowie Velma używa nawet sformułowania "Upside down". Ten inny wymiar, o którym mówi bohaterka, jest ukryty pod wodą. Ostatecznie cała grupa, podążając za Fredem, wpada do ukrytego świata.

Brzmi znajomo? Wszyscy fani "Stranger Things" bardzo szybko połączą kropki i przyłożą tę scenę do tego, co wydarzyło się w czwartym sezonie "Stranger Things" w 6. odcinku. Dowód znajdziecie w tym TikToku:

Crossover "Scooby-Doo" i "Stranger Things" możliwy?

Wszystko jest już jasne. Steve to Fred, Nancy to Daphne, Robin to Velma, a Eddie to Kudłaty. "Scooby-Doo" połączyło się ze "Stranger Things" i nie wiem, jak wy, ale ja z chęcią zobaczyłabym jakiś animowany crossover.

bFYFuiaf

Co więcej, są na to szanse, bo przecież bracia Duffer już zapowiedzieli, że mają pomysły na spin-off serii. Jeszcze nie odnieśli się do tych odkryć fanów, ale może to połączenie ich zainspiruje?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Metallikę trzeba "scancelować"? Fani "Stranger Things" kontra legenda muzyki