Queerowa wersja "Scooby-Doo"

Queerowa wersja "Scooby-Doo". LGBT+ ma prezent na Halloween

Źródło zdjęć: © Hulu
Oliwia Ruta,
20.10.2023 16:45

W Polsce 18 października swoją premierę miał serial "Living for the Dead". Produkcja do złudzenia przypomina popularną kreskówkę "Scooby-Doo". Społeczność queer otrzymała prezent na zbliżające się Halloween.

"Living for the Dead" to fabularne show, w którym grają queer aktorzy. Serial opowiada pięcioosobowej grupie, która poskramia duchy. Dodatkowo każdy z członków zespołu ma nadprzyrodzone umiejętności. Za produkcję materiału odpowiedzialna jest Kristen Stewart wraz z narzeczoną. W serialu doszukać się można masy podobieństw do kreskówki "Scooby-Doo".

Kreskówka "Scooby-Doo" nabrała kolorów

"Living for the Dead" produkcji Kristen Stewart i jej narzeczonej już trafiło do internetu. Na ten moment serial można obejrzeć na platformie filmowej "Hulu". Seria filmów stylizowana jest na dokument o poszukiwaczach duchów. W role główne wcielili się: Juju Bae jako wiedźma, Alex LeMay, czyli ekspert ds. technologii, Roz Hernandez to badaczka zjawisk paranormalnych, Logan Taylor jako medium oraz Ken Boggle specjalizujący się w czytaniu kart tarota.

x
x (Hulu)

Jeśli chodzi o fabułę produkcji, to jest ona bardzo zbliżona do historii "Scoobiego-Doo". Grupa przyjaciół zajmująca się badaniem zjawisk paranormalnych podejmuje się upiornych misji. Główną różnicą jest queerowa otoczka widoczna w całej serii filmów. Dodatkowo każdy z paczki przyjaciół ma niecodzienne zdolności. W serialu jest dużo interakcji pomiędzy członkami zespołu. Pojawiają się również wątki romantyczne.

Źródło: Into

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 5