Chrześcijańska org. "Milion Mam" bojkotuje "Thora" przez napięcie seksualne THORA i Star-Lorda

Chrześcijańska organizacja bojkotuje "Thora". Winne "napięcie seksualne" Thora i Star-Lorda

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,21.07.2022 17:00

"Milion Mam", chrześcijańska organizacja ze Stanów Zjednoczonych, wzywa do bojkotu nowego "Thora". Wszystko przez obecność w filmie gejów, lesbijek oraz "agendy LGBTQ+". Ała?

Już w recenzji "Thor: Miłość i grom" pisałem, że na pewno bardzo szybko pojawią się kontrowersje związane z wątkami LGBTQ+. Taika Waititi, reżyser widowiska, zdecydował się umieścić w dziele sporo postaci nieheteronormatywnych.

"Milion Mam" wzywa do ZBANOWANIA nowego Thora

"Milion Mam" (OMM) to chrześcijańska organizacja, która wraz z "Milionem Tatusiów" (to nie żart, przysięgam), chce zbanowania "Thor: Miłość i grom". Grupa, która wcześniej miała spory problem z "Buzzem Astralem" za pocałunek lesbijek, przekazała, że nie chce "aby Marvel zalewał rodziny agendą LGBTQ+ ".

Organizacja przekazała, że Marvel chce "odczulić" normalne rodziny poprzez "normalizację stylu życia typu LGBTQ". Co to oznacza? Chciałbym się dowiedzieć.

Film zawierał wątki LGBTQ+, czyli - według "Miliona Mam" - nie powinien pojawić się w kinach.

Wątki gejowskie powodem bojkotu nowego Thora?
Wątki gejowskie powodem bojkotu nowego Thora? (YouTube)

Nowy Thor jest zły, bo ma wątki gejowskie i lesbijskie XD

W oficjalnej petycji "Miliona Mam", która zebrała już ponad 10 tys. podpisów, organizacja wskazuje m.in. na wątek Korga, który mówi otwarcie, że ma dwóch ojców (i na koniec znajduje męskiego partnera), Walkirii, która przyznaje się do bycia lesbijką i "zarywaniu" do swojej płci, jak i na gejowskie romantyczne napięcie pomiędzy Thorem a Star-Lordem. XD

Postać o imieniu Korg wspomina o posiadaniu dwóch tatusiów. Biseksualna* bogini, Królowa Walkiria, całuje rękę innej kobiety, by okazać zainteresowanie. Asgardzkie dziecko nalega, by posiadać neutralne płciowo imię. A gejowskie napięcie romantyczne między Thorem i Star-Lordem jest zauważalne, ale odgrywane tylko jako gag - pisze w liście chrześcijańska organizacja.

Oto te "okropne momenty" z filmu:

Korg is Gay? - Thor: Love and Thunder (2022)

Thor Love and Thunder LGBT Scene - Kiss scene #thorloveandthunder

Tak zupełnie szczerze: czy teraz wszystkie śmieszkowe homoseksualne momenty ze starszych filmów także będą bojkotowane? Przecież od wieków motyw "haha, nie jesteśmy gejami, ale…" był wykorzystywany w komediach. Dlaczego teraz, w filmie Marvela, ma być on jednym z powodów bojkotu?

Źródło: Pinknews, Comicsands

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1