Harry Styles aborcja koncert

Chcą dostać się na koncert Harry’ego. Sprzedają zdjęcia stóp, zakładają zbiórki "na aborcję"

Źródło zdjęć: © Canva, Harry Styles, Twitter
Anna RusakAnna Rusak,01.09.2022 07:00

Na Twitterze pojawiła się informacja o fałszywej zbiórce na aborcję. Użytkowniczka zebrane pieniądze miała przeznaczyć na koncert Harry’ego Stylesa. Jak legalnie zdobyć bilety na koncert Stylesa na PGE Narodowym?

Występ Harry’ego Stylesa w Polsce w 2023 roku już wywołuje sporo emocji. Szczegóły dotyczące koncertu artysty znajdziecie w naszym artykule. 1 września ruszy sprzedaż biletów na lipcowe wydarzenie na Stadionie Narodowym.

Inernauci twierdzą, że wywęszyli przekręt. Według nich, pewna użytkowniczka Twittera, by zebrać pieniądze na koncert Stylesa, postanowiła założyć fałszywą zbiórkę na aborcję. Jeśli to prawda, to chyba nie wiedziała, że są inne sposoby, by dostać bilet.

Założyła zbiórkę na "aborcję", by kupić bilet na koncert Harry’ego Stylesa

Jeden z użytkowników na Twitterze poinformował o rzekomym przekręcie, którego miała dopuścić się jedna z fanek Harry’ego Stylesa. Według udostępnionych przez niego screenów, użytkowniczka miała założyć zbiórkę na aborcję, a w rzeczywistości zebraną kwotę przeznaczyć na zakup biletów.

aborcja koncert Harry'ego Stylesa
aborcja koncert Harry'ego Stylesa (twitter)

Ceny leków, na które zbierała, miały się nie pokrywać z kwotą, której potrzebowała na zbiórce. Rzekomy przekręt wychwycili inni użytkownicy Twittera, a dziewczyna ostatecznie postanowiła usunąć cały post.

W sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy na temat zajścia. Ludziom nie podobało się, że użytkowniczka wykorzystała tak poważny problem tylko po to, by zebrać pieniądze na koncert. Wielu sugerowało też, że samemu Harry’emu jej zachowanie raczej by się nie spodobało.

Na to, czy dziewczyna faktycznie potrzebowała pomocy, czy oszukiwała by dostać się na koncert, jednoznacznych dowodów nie ma.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Jak zdobyć bilet na koncert Harry’ego Stylesa?

Jak widać zapotrzebowanie na bilety na lipcowy koncert Harry’ego Stylesa w 2023 roku na PGE Narodowym jest dość spore. Dziewczyna, która miała "zbierać na aborcję" nie jest jedyna, choć są osoby, które mają trochę rozsądniejsze pomysły.

Friz na Twitterze udostępnił wiadomość od dziewczyny, która zapytała, czy influencer kupi jej bilet na koncert Stylesa. Może to was zaskoczy, ale Friz się zgodził. Potrzebuje tylko 10 tys. lajków pod postem, w którym opisuje całą sprawę.

trwa ładowanie posta...

Ostatnio na TikToku pojawiło się też nagranie z jednego z koncertów Stylesa. Harry bierze baner przyniesiony przez jedną z fanek. Możemy się z niego dowiedzieć, że dziewczyna sprzedała zdjęcie stóp, by znaleźć się na tym wydarzeniu.

trwa ładowanie posta...

Jak widać fani są w stanie zrobić naprawdę wiele, by kupić bilet na koncert Harry’ego Stylesa. Pamiętajcie jednak, że zakładanie fałszywych zbiórek nie jest rozwiązaniem i istnieje naprawdę kilka legalnych sposób, które mogą przybliżyć was do chwili, w której zobaczycie ulubionego artystę na Stadionie Narodowym w 2023 roku.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 0