Harry Styles

Fani odkryli tajne konto Harry’ego Stylesa na TikToku. Tak będzie promował nowy album?

Źródło zdjęć: © TikTok, Harry Styles, allthelovesoph
Anna RusakAnna Rusak,03.03.2022 12:01

Nowy album Harry’ego Stylesa chyba się zbliża, a przynajmniej na to wskazją ostatnie zdjęcia artysty. Fani właśnie odkryli jego tajne konto na TikToku. Czy Styles w ten sposób będzie promował nową muzykę?

Od ostatniego krążka Harry’ego Stylesa minęły już prawie trzy lata. Nic dziwnego, że gdy tylko pojawiły się pierwsze filmiki sugerujące, że artysta pracuje nad nowym albumem, fani po prostu oszaleli z zachwytu.

Niedawno przyłapali go, gdy wychodził z Abbey Road Studios. Harry trzymał w dłoniach odblokowany telefon, na którym można zobaczyć pewien profil na TikToku. Fani podejrzewają, że to tajne konto artysty, które będzie częścią kampanii marketingowej nowej płyty.

trwa ładowanie posta...

Czy to tajny TikTok Harry’ego Stylesa?

Kiedy pojawiło się to wyżej wspomniane zdjęcie, fanki rozpoczęły poważne śledztwo. Ich uwagę po pierwsze przykuła nazwa użytkownika. Ci, którzy nie śledzili kariery piosenkarza, gdy był częścią One Direction, pewnie nie wiedzą, że "Sue" to pseudonim Harry’ego nadany mu przez Nicka Grimshawa, Harry'ego Lamberta i Harrisa Reeda.

Od razu sprawdzono też dwa filmiki, które można było dostrzec na TikToku Stylesa ze zdjęcia. Co prawda ziarnistość fotografii nie pozwala w stu procentach stwierdzić, że to te same filmiki, co na koncie Sue, ale kolory zdają się pasować.

trwa ładowanie posta...

Na koncie udostępniono też filmik o zespole Wolf Alice, który ma występować razem z Harrym w jego nadchodzącej trasie. Poza tym fani wskazują np. na tabliczkę "Watermelon Sugar", którą Harry spokojnie mógł zmieścić w torbie Spotify.

Czemu konto Harry’ego Stylesa jest tajne?

Oczywiście wszyscy fani zastanawiają się teraz, czemu piosenkarz nie pochwalił się swoim nowym kontem na TikToku. Część z nich uważa, że to po prostu chwyt marketingowy, którym Styles posługuje się do promocji nowej muzyki.

Cóż, pewnie niedługo przekonamy się, czy fanki mają rację. Tymczasem pozostaje nam grzecznie czekać na rozwój sytuacji i tak na wszelki wypadek zaobserwować tajne konto na TikToku. Kto wie, może Styles niedługo ujawni na nim coś więcej?

trwa ładowanie posta...

Źródło: Popbuzz

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0