harry styles
Jak kupować bilety i nie osiwieć? Lifehacki, które mogą ci pomóc
Harry Styles koncert 2023

Harry Styles w Polsce! Kiedy i gdzie można kupić bilety na koncert? Jaka cena?

Źródło zdjęć: © Harry Styles, Instagram.com
Anna RusakAnna Rusak,31.08.2022 16:30

Harry Styles wróci do Polski w 2023 roku. Artysta wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Gdzie i kiedy będzie można kupić bilety? Ile będą kosztowały? Czy Styles "puści fanów z torbami"?

Moment, na który czekali fani i fanki Harry’ego Stylesa wreszcie nadszedł. Artysta ogłosił kolejną trasę koncertową. Jeśli jeszcze nie ochłonęliście po lipcowym koncercie "Love on Tour" w Krakowie, to musicie się pospieszyć. Artysta wróci do Polski już w 2023 roku.

Harry Styles koncert w Polsce w 2023 roku

Styles na socialach poinformował, że trasa z najnowszym albumem "Harry’s House" jeszcze mu się nie znudziła. Harry powróci z koncertami w ramach "Love On Tour" i chyba każdy, kto widział nagrania z jego występów, wie, że warto czekać na to wydarzenie.

trwa ładowanie posta...

Trasa koncertowa "Love On Tour" obejmie 44 koncerty w Ameryce Północnej, 19 w Europie, 13 w Ameryce Łacińskiej oraz 7 siedem w Australii i Nowej Zelandii. Harry Styles na stadionie PGE Narodowy w Warszawie wystąpi 2 lipca 2023.

Harry Styles. Gdzie i kiedy kupić bilety?

Oczywiście bilety na koncert Harry’ego Stylesa w Polsce najlepiej kupić u sprawdzonych i autoryzowanych sprzedawców. Biorąc pod uwagę, że wydarzenie odbywa się na PGE Narodowym, biletów powinno wystarczyć dla wszystkich (a przynajmniej taką mamy nadzieję).

Bilety na koncert Harry’ego Stylesa dostępne będą w przedsprzedaży już 1 września. Od godz. 10 będą je mogły kupić osoby, które mają konto na portalu Ticketmaster.

trwa ładowanie posta...

Bilety trafią do sprzedaży ogólnej 2 września również o 10. Będzie je można kupić przez stronę organizatora na livenation.pl. Jeśli zastanawiacie się, ile będą kosztowały bilety na koncert Harry’ego Stylesa na PGE Narodowym, to niestety nie mamy dobrych wieści.

Konkretne ceny biletów wciąż nie są znane, ale fani już przewidują, że ceny "puszczą ich z torbami". Na TikToku pojawiają się również już pierwsze pomysły na akcje specjalne, także miejmy nadzieję, że wszyscy chętni będą mogli zobaczyć Harry’ego Stylesa na PGE Narodoym 2 lipca 2023 roku.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 102
  • emoji ogień - liczba głosów: 100
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Wykłady z Harry'ego Stylesa i Beyoncé? Na tych uczelniach są naprawdę