Mini Majk o rozpadzie Ekipy

Mini Majk ma konflikt z Frizem? "Nie chcę się wypowiadać na razie"

Źródło zdjęć: © Vibez / Twitter, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,12.08.2022 19:00

Mini Majk zdradził plany na najbliższą przyszłość i odniósł się do plotek o rzekomym konflikcie z Frizem. Będzie nowa drama?

Pod koniec lipca Karol Wiśniewski, znany jako Friz, ogłosił, że projekt Ekipa to już przeszłość. "Wspólny projekt się kończy i każdy samodzielnie wybiera swoją następną drogę" - napisał Karol na Twitterze. Oświadczenie Friza było mało konkretne i dawało pole do spekulacji. Szczególnie, że niektórzy członkowie Ekipy przestali się nawzajem obserwować na Instagramie.

Według nieoficjalnych informacji, do których dotarł Vibez, influenser Mini Majk miał odejść spod skrzydeł Ekipy i zmienić managment. Wskazywałaby na to nowy adres mailowy do kontaktu z influencerem. Jedno jest pewne. Rozpad Ekipy to bardzo tajemnicza sprawa, która generuje więcej pytań niż odpowiedzi.

Mini Majk zawiesza działalność na YouTubie

Mini Majk radzi sobie całkiem nieźle po wyprowadzce z Domu Ekipy. Zawalczy w oktagonie podczas High League 4. Jego przeciwnikiem będzie niskorosły mistrz świata K: Salim Chiboub. Mini Majk udzielił wywiadu dziennikarce kanału Reklama TV. Twórca ujawnił kilka smaczków, które powinny zainteresować fanów Ekipy.

Po pierwsze, Mini Majk zawiesza działalność na YouTube. - Ja sobie zrobiłem na razie przerwę, ponieważ skupiam się na przeciwniku. Mam robotę tutaj do zrobienia. Chcę iść dalej w tym, co robię. Odpuściłem sobie YouTube'a, ale nie mówię, że nie wrócę. Już nagrywam jakieś filmy, ale nie chcę mieć presji nagrywania. Chcę po prostu mieć czystą głowę i być gotowy do walki - powiedział influencer.

Kiedy Ekipa się rozpadła, niektórzy internauci podejrzewali, że Mini Majk nie poradzi sobie na YouTube. Influencer odniósł się tych sugestii.

Ja nawet nie mam zamiaru utrzymywać się na YouTube. Mogę to robić hobbystycznie, to nie będzie moje główne źródło dochodu. (...) Myślę, że na pewno jakoś sobie poradzę.

- Mini Majk

MINI MAJK PIERWSZY RAZ SZCZERZE O ROZPADZIE EKIPY TERAZ ŻYJE BEZ KAMER

Mini Majk o rzekomym konflikcie z Frizem

Mini Majk udzielił też wywiadu Mateuszowi Kaniowskiemu, dziennikarzowi publikującemu obecnie na YouTubie, który dopytywał czy obserwujemy definitywny koniec Ekipy. Dziennikarz nawiązał do słynnego wpisu Friza na Twitterze w tej sprawie

- Tego nie powiedziałem - odparł influencer. - Nie wiem, co tam Friz pisze, bo nie śledzę go na Twitterze.

Kaniowski zwrócił uwagę, że Mini Majk enigmatycznie mówi o relacji z Karolem. Dziennikarz zapytał influencera, czy jest w konflikcie z Frizem. - Wszystko jest okej - odparł Mini Majk. - Nic się nie stało. Są plotki, ale jak będziemy chcieli się na ten temat wypowiedzieć, to się wypowiemy. (...) Na razie nie chcę się wypowiadać.

Mini Majk ujawnił, że członkowie Ekipy nie są na razie gotowi, aby opowiedzieć o relacjach między sobą. Influencer zaapelował do fanów, aby byli cierpliwi. Wypowiedź youtubera można interpretować w taki sposób, że kiedyś powstanie film o kulisach rozpadu Ekipy. Raczej na pewno nie będzie to najbliższa przyszłość. Zakładając, że rozpad kolektywu nie jest ustawką, tylko prawdziwym końcem grupy.

KONFLIKT FRIZ vs MINI MAJK? "NIE CHCĘ SIĘ WYPOWIADAĆ NA RAZIE" | MATEUSZ KANIOWSKI

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1