Billie Eilish była przerażona reakcjami na okładkę w "Vogue"

Billie Eilish była przerażona reakcjami na okładkę w "Vogue"

Źródło zdjęć: © YouTube / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,11.05.2021 17:12

Minął tydzień odkąd 19-letnia gwiazda muzyki pop zaprezentowała efekty odważnej sesji dla brytyjskiego "Vogue". Jak Billie Eilish czuje się teraz, gdy szum medialny wokół niej odrobinę ucichł? Opowiedziała o tym podczas wywiadu u Stephena Colberta.

Największa ikona generazji Z przeszła metamorfozę, o której mówi cały świat. Billie Eilish z okazji premiery najnowszej płyty zmieniła swój wizerunek. Najpierw przefarbowała włosy z czarno-zielonych na blond, a następnie wystąpiła w sesji dla brytyjskiego "Vogue'a". Dziewczyna zapozowała w samym biustonoszu i wyszczuplającym gorsecie, czym wprawiła fanów w osłupienie.

Artystka wrzuciła okładkowe zdjęcie z brytyjskiego "Vogue'a" na swój profil na Instagramie. Fotografia pobiła rekord serwisu, zdobywając w ciągu 6 minut aż milion polubień! Billie Eilish poruszyła ten temat podczas występu w amerykańskim talk-show u Stephena Colberta. Artystka udzieliła krótkiego wywiadu i udostępniła nowe wykonanie jej premierowego singla "Your Power".

trwa ładowanie posta...

Billie Eilish nie chciałaby już niczego więcej publikować w social mediach

– Dzień, w którym zdjęcia z sesji ujrzały światło dzienne, był taki dziwny – tłumaczy Billie Eilish. – Opublikowałam jedną fotografię i widzę nagłówek, że "Billie Eilish pobiła rekord najszybciej lajkowanego zdjecia". A potem wrzuciłam kolejne i widziałam, że "Billie Elish pobiła kolejny rekord dla najszybciej lajkowanego zdjęcia". To było szalone. To był bardzo dziwny, surrealistyczny tydzień.

To sprawia, że nie chcę niczego więcej publikować. Wolałam postować, kiedy w mniejszym stopniu obchodziłam ludzi niż teraz, to jest dla mnie straszne. To znaczy, to jest niesamowite.

- Billie Eilish

Billie Eilish "Your Power"

Billie Eilish o tym, dlaczego jest dumna ze swojej twórczości

Podczas wywiadu u Stephena Colberta Billie wypowiedziała się na temat jej nadchodzącego albumu, którego premiera zapowiedziana jest na 30 lipca tego roku. 19-latka przekonuje, że płyta jest jej ulubioną rzeczą, jaką kiedykolwiek stworzyła. – Jestem z niego taka dumna i bardzo pewna tego, co zrobiłam.

Jeśli chodzi o singiel "Your Power", Billie przyznała, że: – To moja ulubiona piosenka, jaką kiedykolwiek napisałam. To nie oznacza, że swoje inne utwory lubię w mniejszym stopniu... To znaczy, czuję się bardzo pewna tego dzieła.

Myślę, że są takie chwile w życiu, kiedy możesz sobie pozwolić na bycie pewnym siebie względem czegoś, co zrobiłeś. I ja jestem po prostu bardzo dumna z siebie i z tej piosenki. Mam wrażenie, że niczym jej nie przebiję.

- Billie Eilish

Billie Eilish On The Internet's Reaction To Her 'Vogue' Cover

Skoro jesteśmy w temacie artystek młodego pokolenia, nie sposób nie wspomnieć o Olivii Rodrigo, która zwróciła się do swoich krytyków w dosadnych słowach.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 12
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 3