Billie Eilish przeszła COVID-19

Billie Eilish przeszła COVID. "Gdybym się nie zaszczepiła, byłabym TRUPEM"

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,14.12.2021 15:08

Billie Eilish wystąpiła w programie Howarda Sterna, gdzie wyjawiła, że w sierpniu tego roku zachorowała na COVID-19. Artystka ciężko przeszła infekcję, ale podkreśliła, że gdyby wcześniej się nie zaszczepiła, to mogłaby umrzeć.

Billie Eilish lekko kaszlała, gdy w poniedziałek 13 grudnia pojawiła w programie radiowym Howarda Sterna. Powiedziała, że wciąż cierpi z powodów skutków ubocznych COVID-19, który ciężko doświadczył 20-letnią gwiazdę pop.

Artystka wyjawiła słuchaczom, że zachorowała na COVID-19 w sierpniu tego roku - pomimo tego, że wcześniej przyjęła dawkę szczepionki.

trwa ładowanie posta...

Billie Eilish żyje dzięki temu, że się zaszczepiła

- Nie umarłam i nie miałam zamiaru umrzeć, ale to nie oznacza, że było mi łatwo. Czułam się strasznie. Nadal doświadczam skutków ubocznych. Chorowałam przez prawie dwa miesiące - powiedziała Billie Eilish.

Chcę, aby to mocno wybrzmiało, że to dzięki szczepionce czuję się teraz w porządku. Gdybym się nie zaszczepiła, byłabym trupem, bo w pewnym momencie było źle. Kiedy mówię, że było źle, mam na myśli, że było potwornie. Ale biorąc pod uwagę, jak inni ludzie ciężko przechodzą COVID, ja przeszłam to standardowo. Rozumiesz? Kiedy jesteś chory, czujesz się kur*wsko okropnie.

- Billie Eilish

Laureatka Grammy nie tylko pochwaliła "zaj*bistą" szczepionkę przeciw COVID-19 za to, że uratowała jej życie, ale i zaznaczyła, że szczepionka uchroniła członków jej rodziny przez zarażeniem się.

Billie Eilish Reveals She Had a Bad Case of COVID

Billie Eilish w mocnych słowach apeluje o to, aby się szczepić

Występ u Howarda Sterna to nie był pierwszy raz, gdy Billie Eilish opowiedziała się po stronie osiągnięć nauki, a nie fantazji wyznawców teorii spiskowych. W grudniowym wywiadzie z "Vanity Fair" artystka zaapelowała, aby wszyscy poddali się szczepieniom: - [...] Jeśli jeszcze nie jesteś zaszczepiony, zrób to. To nie tylko dla ciebie, ty samolubny sukinsynu. To dla wszystkich wokół ciebie.

Brawo, właśnie taki wzór powinna dawać idolka młodego pokolenia. Starsze osoby, które czerpią informacje z live'ów Edyty Górniak na Instagramie, powinny brać z 20-letniej artystki przykład.

trwa ładowanie posta...

Źródło: Billboard

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 9