Billie Eilish

Billie Eilish do antyszczepionkowców: "To nie tylko dla ciebie, ty samolubny suk***ynu"

Źródło zdjęć: © Vanity Fair
Anna RusakAnna Rusak,02.12.2021 13:05

Billie Eilish ma ważne przesłanie do wszystkich niezaszczepionych.

Billie Eilish raczej nie boi się zabierać głosu w ważnych sprawach. Jakiś czas temu zabierała głos w sprawie aborcji - oczywiście opowiadając się za jej całkowitym, legalnym dostępem. Teraz zaapelowała do antyszczepionkowców.

Jak co roku artystka udzieliła wywiadu "Vanity Fair". Billie zawsze odpowiadała w nim na te same pytania. Została przepytana po raz piąty, a my przy okazji mogliśmy też zaobserwować, jak zmieniała się z roku na rok. Jej wypowiedzi też się trochę zaktualizowały...

Pomyślcie nie tylko o sobie

Przy pytaniu dotyczącym technologii, Eilish jasno wypowiedziała się na temat szczepień. W dość dosadnych słowach zachęciła wszystkich do zaszczepienia się i opiekowania ludźmi wokół nas.


"Naprawdę, naprawdę zachęcam: jeśli jeszcze nie jesteś zaszczepiony, zrób to. To nie tylko dla ciebie, ty samolubny sukinsynu. To dla wszystkich wokół ciebie. Opiekuj się ludźmi wokół ciebie. Chroń swoich przyjaciół, swoje dzieci, swoich dziadków. Chroń każdego, obok kogo przechodzisz".

Szczęśliwsza niż kiedykolwiek

Tym co chyba jednak najbardziej rzuca się w oczy podczas tego wywiadu, jest szczęście Billie. Artystka wydaje się zdecydowanie bardziej zadowolona ze swojego aktualnego życia i tego, kim jest. Otwarcie mówi też o tym w wywiadzie, twierdząc, że teraz "dorasta".

"Kiedyś czułam dużą presję. […] Byłam przestraszona, bo bardzo chciałam zachować tę miłość wokół mnie. A teraz miliony ludzi mnie nienawidzą. Dlatego już się nie martwię. Myślę sobie: okej, cóż jeśli mnie lubisz, to mnie lubisz; jeśli mnie nie lubisz, to mnie nie lubisz. Tyle".

trwa ładowanie posta...

Wyznaje też, że wychodzi publicznie i już nie boi się tego tak jak kiedyś. Zdecydowanie pomaga jej w tym aktualny kolor włosów. Przy okazji Eilish przyznaje się też przestaje czuć presję spełniania cudzych oczekiwań.

Dołączamy się do apelu Billie i zachęcamy was do szczepień. Polecamy też obejrzeć cały wywiad, bo jest naprawdę świetny!

Billie Eilish: Same Interview, The Fifth Year | Vanity Fair

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 20
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 9
  • emoji smutek - liczba głosów: 7
  • emoji złość - liczba głosów: 32
  • emoji kupka - liczba głosów: 36
ile jej zapłacili
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się