anna lewanwdoska
Jak pomagać Afgańczykom? Na pewno nie "modląc się". Kilka rad dla tych, którzy nie wiedzą, co robić
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska wspiera projekt 4F Change: "Wyznaję miłość do minimalizmu"

Źródło zdjęć: © Anna Lewandowska, Instagram.com, Materiały własne red. Vibez, 4F
Anna RusakAnna Rusak,20.01.2022 09:09

Anna Lewandowska jest ambasadorką marki 4F Change i dzieli się swoją historią przejścia na minimalizm. Wyrzuca kartony pełne ubrań, zgłębia japońską filozofię Kaizen i wprowadza nowe nawyki zakupowe.

4F Change to innowacyjna akcja marki 4F współtworzona z organizacją "Ubrania do oddania", która ma zmienić rynek mody i pomóc planecie. Od teraz w sklepach 4F będziecie mogli kupić ubrania z drugiego obiegu.

Oprócz tego, że w 4F kupicie teraz ciuchy w bardzo okazyjnych cenach, to dodatkowo będziecie mogli oddać też te, które zalegają wam w szafie. Projekt zdecydowała się wesprzeć m.in. Anna Lewandowska - i tak, ona też przygotowała już swoje kartony.

Anna Lewandowska i minimalizm

Lewandowska w trakcie konferencji zapowiadającej akcję 4F Change powiedziała, że półtora roku temu sama wystartowała z challengem Kaizena, czyli japońską filozofią małych kroków, która jest ważna także dla tego projektu 4F.

trwa ładowanie posta...

Sportsmenka nawoływała do tego, by zacząć od siebie i wykonywać właśnie takie małe kroki. Przyznała, że sama wyczyściła swoją szafę z niepotrzebnych ubrań. 11 kartonów powędrowało do potrzebujących i trafiło do recyklingu. Wyznała też, że teraz ma nową filozofię zakupów - gdy kupuje jedną rzecz, to dwie starsze oddaje.


Od dłuższego czasu wyznaję tutaj miłość do minimalizmu. Powiedzmy: uczę się tego, bo to wcale nie jest łatwe, żyjąc przez lata w świecie konsumpcjonizmu, ale rzeczywiście od filozofii Keizen po Marie Kondo, gdzie rzeczywiście staram się poznać te nowe kierunki, które można wdrożyć. Dzięki czemu też można być szczęśliwszym, robić coś dobrego dla świata.

Anna Lewandowska dla 4F Change

Lewandowska przyznała, że już przy okazji swojej poprzedniej kolekcji rozmawiała z 4F o wprowadzeniu jakichś przyjaznych środowisku rozwiązań. Jak widać, jej marzenia się spełniły, bo najnowsza kolekcja będzie bardziej eko.


Bardzo mocno chcę podkreślić to, że wspieram tę inicjatywę i projekt 4F, jestem dumna, że mogę być ambasadorką. Jak dobrze też wiemy, nowa kolekcja, nad którą właśnie pracujemy, została zaprojektowana w duchu zrównoważonej mody.

trwa ładowanie posta...

Lewandowska w ramach akcji też przygotowywała już swoje kartony, a na jej evencie treningowym we Wrocławiu 26 marca również zapowiada jest zbiórka ubrań. Lewandowska chciałaby, żeby w jej Healthy Center by Ann było miejsce, w którym można zostawić takie nieużywane ubrania.

My oczywiście również zachęcamy was do przygotowania swoich kartonów i do wzięcia udziału w akcji 4F Change, nawet jeśli nie planujecie niczego kupować. Zbliża się wiosna, a to chyba najlepszy okres na porządki w szafie.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Jak pomagać Afgańczykom? Na pewno nie "modląc się". Kilka rad dla tych, którzy nie wiedzą, co robić