zdrowie
Kasia Pieluszka, córka posłanki PiS, poleca Xanax do samolotu
Lewandowska poleca lewatywę z czosnku

Anna Lewandowska poleca lewatywę przeciw owsikom - z utartych ząbków CZOSNKU

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,11.01.2022 10:46

Żona Roberta Lewandowskiego rekomenduje na swoim blogu nietypowy zabieg - lewatywę z czosnku na owsiki. Czy Ania stara się o kolejną nominację do "Biologicznej Bzdury Roku"?

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych kobiet w polskim show-biznesie. Swój czas dzieli pomiędzy rozwijanie marki kosmetycznej, organizowanie obozów sportowych, promowanie zdrowej żywności i kibicowanie Robertowi na meczach Bayernu i reprezentacji. Być może z powodu natłoku obowiązków od czasu do czasu Ania popełni wpadkę, z której dziwi się cała Polska.

W 2017 roku trenerka i dietetyczka zajęła drugie miejsce w konkursie na "Biologiczną Bzdurę Roku". Lewandowska stwierdziła wówczas, że gęsi smalec jest bogatym źródłem białka. Trzy lata później Ania miała okazję powtórzyć swój "sukces", kiedy to znów zarekomendowała swoim fanom gęsi smalec - tym razem uznała go jako skuteczny sposób na zwalczenie kaszlu i przeziębienia.

trwa ładowanie posta...

Anna Lewandowska poleca lewatywę z czosnku na owsiki

Celebrytka prowadzi blog "Healthy plan by Ann", gdzie promuje swoje produkty oraz poleca autorskie przepisy i kuchenne inspiracje. Uwagę jednego z internautów zwrócił fragment artykułu na blogu poświęconemu czosnkowi. Lewandowska wychwala prozdrowotne właściwości tego warzywa i rekomenduje, aby z czosnku wykonać specjalną miksturę doodbytniczą - lewatywa ma pomóc zwalczyć owsiki.

Lewatywa przeciw owsikom: 2-3 ząbki czosnku utrzeć lub zmiksować z 1 szklanką wody letniej, wprowadzić powoli do odbytnicy i utrzymać przez kilka minut. Powtórzyć zabieg 2-4 razy. Sposób jest bardzo skuteczny, zupełnie nietoksyczny i może być zalecany także małym dzieciom. Dorośli mogą stosować w zapaleniu odbytnicy.

- "Healthy plan by Ann"
trwa ładowanie posta...

Lewatywa z czosnku - czy warto ją stosować?

Przyznajmy szczerze, że wlewy doodbytnicze z czosnku brzmią jak średniowieczne tortury. Tego typu zabieg nie mieści się w ramach medycyny konwencjonalnej, a lekarze nie polecają lewatywy z czosnku. Lewatywa wykonana ze zmiażdżonego ząbka i szklanki wody może mocno zaszkodzić. Czosnek bowiem ma właściwości żrące i może poparzyć, a w najlepszym razie podrażnić jelita, powodując ból czy biegunki.

Lewatywy z czosnku powinny unikać osoby chore na serce, ze stanami zapalnymi jelita grubego, zapaleniem nerek i problemami z wątrobą. Lewatywa z czosnkiem może wywołać problemy kardiologiczne. Ponadto nie wolno jej stosować u osób z gorączką, wymiotami, nudnościami i bólami brzucha o nieokreślonym pochodzeniu. Jeśli więc macie owsiki, idźcie do lekarza, nie czytajcie porad w internecie.

Źródła: Twitter/Healthy plan by Ann/parenting.pl/zdrowie.tvn.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 20
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 11
Katsa,zgłoś
Pani Ann nie skończyła żadnej uczelni medycznej, wyksztalcenie zdobyła w wyższej szkole wszystkiego i niczego. Niech może wypowiada sie na tematy z jej profesji: przysiady, pompki itd.
Odpowiedz
0
like
0
dislike
mila,zgłoś
Taka lewatywa jest znana od dawna, stosuje się ją od od dawna i nie jest to nowość. Ani bzdura. Dlaczego to wyśmiewacie? Poszukajcie sobie w necie info na ten temat
Odpowiedz
2
like
4
dislike
zobacz odpowiedzi (3)
Zobacz komentarze: 5
Komentarze (5)
arrow
Przez nich kobiety boją się chodzić na siłownię. Kim są gym weirdos?