Boxdel pomaga fanowi. Parę tysięcy złotych na grób matki

Hojny gest Boxdela. Ufundował grób matce widza

Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,13.06.2024 11:15

Boxdel wybrał się wczoraj do Katowic, żeby rozdać kilkadziesiąt tysięcy złotych na ulicy. Podczas wydarzenia transmitowanego na "Aferkach", jeden z widzów zwrócił się do niego z prośbą o pomoc w sfinansowaniu nagrobka dla swojej zmarłej matki. Influencer, wzruszony historią chłopaka, szybko zareagował.

Michał Baron, znany jako Boxdel, ponownie zaskoczył swoich fanów swoim szczodrym gestem. Wczoraj, podczas swojej wizyty w Katowicach, postanowił rozdać kilkadziesiąt tysięcy złotych na ulicy. Towarzyszyli mu popularni influencerzy: Ulfik, Wojtek Gola, Alan Kwieciński, Medusa oraz Koro. Cała akcja była transmitowana na kanale "Aferki".

Na miejscu pojawiła się masa fanów, którzy świetnie się bawili podczas transmisji na YouTube. W programie imprezy znalazły się bitwa freestyle'owa, pokaz umiejętności tanecznych, konkurencje w podciąganiu i wyciskaniu oraz kilka innych wyzwań. Uczestnicy mieli szansę na zdobycie zapowiadanej przez Boxdela gotówki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czarek Czaruje o walce z SZALONYM REPORTEREM, SEQUENTO, CLOUTMMA, ILUZJI i BIZNESIE

Boxdel pomaga fanowi. Parę tysięcy złotych na grób matki

Najbardziej wzruszający moment wydarzenia nastąpił pod koniec, kiedy do Boxdela podszedł jeden z widzów z wielką prośbą. Chłopak wyznał, że kilka lat temu zmarła jego mama, ale do tej pory nie ma nagrobka. Boxdel słysząc tę historię, nie zastanawiał się długo. Wyciągnął z kiermanów kilka tysięcy złotych i wręczył je fanowi.

- Moja mama nie żyje. Ona nie ma od ponad czterech lat nagrobka - wyjaśnił fan, dodając, że miał trudne dzieciństwo i wychowywał się w domu dziecka. W związku z tym poprosił Boxdela o pomoc finansową.

- Twoja mama nie ma grobu? - nie dowierzał Boxdel, który nie zamierzał pozostawić tak tej sytuacji. - Masz, tu jest parę koła stary - powiedział influencer, wręczając widzowi gotówkę.

trwa ładowanie posta...

Reakcje internautów były w większości pozytywne, mimo wcześniejszych kontrowersji związanych z Boxdelem. Pod nagraniem z fragmentem rozmowy włodarza Fame MMA z chłopakiem posypały się komentarze:

"Nawet jeżeli rozdawanie hajsu to akcja PRowa dla Boxdela, to dla tego małolata ten gest był czymś, o czym pewnie wczoraj jeszcze nawet nie śnił. Będzie pamiętał o tym geście do końca życia, a nagrobek dla mamy będzie mu o tym zawsze przypominał. Pomyślności dla młodego; Jak pomaga jakimś dzieciakom, to robi to z własnej woli i nieważne, czy ma więcej pieniędzy, niż daje, ważne, że pomaga; Pośród tych paru cringeowców, którzy podbijali, hehe daj dwie stówy, to spoko, że był ziomeczek, który realnie potrzebował pieniędzy, i to jeszcze na taki cel. Przykro, że w ogóle dochodzi do sytuacji, gdzie cię nie stać na godny pochówek dla rodzica; W ch*ju mam, kto sobie czyści wizerunek. Ale w tym momencie, jeśli taki jest finał, to niech czyści codziennie. Bo ten chłopak (jeśli historia jest prawdziwa) to właśnie wygrał szóstkę w totka i życzę mu szczęścia; Się jeszcze wzruszył chłopaczyna, niech Matula ma piękny pomnik" - komentują internauci.

AFERKI IRL: ROZDAJEMY PIENIĄDZE NA ULICY ft. Wojtek Gola, Alanik, Medusa, Koro

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
zonki,zgłoś
Co to za nolnejm??
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się