społeczeństwo
"Niedorajdy", "niesamodzielni", "płatki śniegu". Co jest nie tak z pokoleniem Z? [WYWIAD]
Jej ciało - jej wybór

Aborcyjny Dream Team oddaje głos facetom: "Jej ciało - jej wybór"

Źródło zdjęć: © Aborcyjny Dream Team, Instagram.com
Anna RusakAnna Rusak,29.06.2022 14:30

Aborcyjny Dream Team postanowił zapytać mężczyzn, jak wygląda rola faceta w procesie aborcji. "Jej ciało - jej wybór" to akcja, która pokaże, jak powinni zachowywać się prawdziwi sojusznicy i zobaczycie w niej m.in. Gargamela i Jakuba Żulczyka.

bFYEzhGr

O aborcji najczęściej mówią i piszą kobiety - i dobrze, bo to przecież sprawa, która przede wszystkim dotyczy kobiet i osób z macicami. Czy jednak panowie naprawdę nie mogą się w ogóle wypowiadać w tej kwestii?

Okazuje się, że nie. Aborcyjny Dream Team właśnie zapowiedział swoją najnowszą akcję. Organizacja postanowiła oddać głos mężczyznom.

"Jej ciało - jej wybór" - akcja Aborcyjnego Dream Teamu z facetami

Jak informuje już na samym wstępie Aborcyjny Dream Team - prawdziwi sojusznicy nie zabierają głosu, żeby nie mówić w nie swojej sprawie. Panowie więc do tej pory milczeli, ale na zaproszenie organizacji postanowili opowiedzieć, jak widzą rolę mężczyzny w sprawach związanych z aborcją.

bFYEzhGt


Tym razem jednak zaprosiłyśmy ich, żeby ze swojej perspektywy opowiedzieli nam, jak według nich wygląda rola faceta w relacji z osobą w niechcianej ciąży. Wszyscy zgadzamy się, że "jej ciało - jej wybór", a jedyną słuszną reakcją jest bezwarunkowe wsparcie, ale w czym dokładnie się ono przejawia?Jak najfajniej jest je praktykować według Gargamela? Co o kontrolujących typach myśli Hubert Urbański?

Kiedy rusza akcja Aborcyjnego Dream Teamu?

W akcji będziemy mogli zobaczyć m.in. Jakuba Żulczyka, Bartka Sitka, Gargamela czy Huberta Urbańskiego. Na razie dostaliśmy spot, w którym Gargamel mówi o tym, że gdyby aborcja dotyczyła mężczyzn, to na Instagramie pokazywałyby mu się reklamy na temat tego, jak "najfajniej ją przeprowadzić".

bFYEzhGv

Aborcyjny Dream Team zapowiedział, że odpowiedzi na wszystkie pytania, czyli zapewne wszystkie wypowiedzi, pojawią się 5 lipca. Skoro panowie zgadzają się z hasłem: "jej ciało - jej wybór", to chyba nie możemy spodziewać się niczego złego po tej akcji.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Jaay,zgłoś
Witamy w 2022 roku, gdzie mordowanie nienarodzonych dzieci przybrało rozmiar internetowego trendu…
Odpowiedz
2
like
2
dislike
Komentarze (1)
arrow
Organizacje pro-life nie mogą pikietować przy klinikach aborcyjnych. Ruch Narodowy: "To prześladowanie katolików"