społeczeństwo
Akt oskarżenia w sprawie Maty. Dlaczego prokurator nie umorzył sprawy?
Jej ciało - jej wybór

Aborcyjny Dream Team oddaje głos facetom: "Jej ciało - jej wybór"

Źródło zdjęć: © Aborcyjny Dream Team, Instagram.com
Anna RusakAnna Rusak,29.06.2022 14:30

Aborcyjny Dream Team postanowił zapytać mężczyzn, jak wygląda rola faceta w procesie aborcji. "Jej ciało - jej wybór" to akcja, która pokaże, jak powinni zachowywać się prawdziwi sojusznicy i zobaczycie w niej m.in. Gargamela i Jakuba Żulczyka.

bGxUomIz

O aborcji najczęściej mówią i piszą kobiety - i dobrze, bo to przecież sprawa, która przede wszystkim dotyczy kobiet i osób z macicami. Czy jednak panowie naprawdę nie mogą się w ogóle wypowiadać w tej kwestii?

Okazuje się, że nie. Aborcyjny Dream Team właśnie zapowiedział swoją najnowszą akcję. Organizacja postanowiła oddać głos mężczyznom.

"Jej ciało - jej wybór" - akcja Aborcyjnego Dream Teamu z facetami

Jak informuje już na samym wstępie Aborcyjny Dream Team - prawdziwi sojusznicy nie zabierają głosu, żeby nie mówić w nie swojej sprawie. Panowie więc do tej pory milczeli, ale na zaproszenie organizacji postanowili opowiedzieć, jak widzą rolę mężczyzny w sprawach związanych z aborcją.

bGxUomIB


Tym razem jednak zaprosiłyśmy ich, żeby ze swojej perspektywy opowiedzieli nam, jak według nich wygląda rola faceta w relacji z osobą w niechcianej ciąży. Wszyscy zgadzamy się, że "jej ciało - jej wybór", a jedyną słuszną reakcją jest bezwarunkowe wsparcie, ale w czym dokładnie się ono przejawia?Jak najfajniej jest je praktykować według Gargamela? Co o kontrolujących typach myśli Hubert Urbański?

trwa ładowanie posta...

Kiedy rusza akcja Aborcyjnego Dream Teamu?

W akcji będziemy mogli zobaczyć m.in. Jakuba Żulczyka, Bartka Sitka, Gargamela czy Huberta Urbańskiego. Na razie dostaliśmy spot, w którym Gargamel mówi o tym, że gdyby aborcja dotyczyła mężczyzn, to na Instagramie pokazywałyby mu się reklamy na temat tego, jak "najfajniej ją przeprowadzić".

bGxUomID

Aborcyjny Dream Team zapowiedział, że odpowiedzi na wszystkie pytania, czyli zapewne wszystkie wypowiedzi, pojawią się 5 lipca. Skoro panowie zgadzają się z hasłem: "jej ciało - jej wybór", to chyba nie możemy spodziewać się niczego złego po tej akcji.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Jaay,zgłoś
Witamy w 2022 roku, gdzie mordowanie nienarodzonych dzieci przybrało rozmiar internetowego trendu…
Odpowiedz
4
like
2
dislike
Komentarze (1)
arrow
Sylwia Spurek konta cyberprzemoc "Że też mamusia ciebie nie wyskrobała"