Boxdel opublikował nowy film

Boxdel się ogarnia. "Nie robię tej serii dla zarobku"

Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,31.10.2023 12:15

Michał Baron "Boxdel" opublikował kolejny film z serii THE GOAT. Pokazuje w nim swoją perspektywę na temat Pandora Gate i podaje dalsze szczegóły swoich planów na przyszłość.

Pandora Gate bez wątpienia dała mocno w kość Boxdelowi. Michał jednak się nie poddaje i idąc tropem nazwy jednego z jego kanałów - OGAR - zaczął się ogarniać. Już w pierwszym filmie z serii THE GOAT mogliśmy zobaczyć, że stara się stanąć na nogi po wybuchu skandalu.

Boxdel w nowym filmie "THE GOAT - Świat Influencerów & Goats" pokazuje swoją perspektywę na Pandora Gate i dzieli się z fanami kolejnymi szczegółami na temat jego przyszłości w mediach społecznościowych.

Boxdel: "Nie robię z siebie ofiary"

- Ta seria nie ma na celu budowania sobie kontentu na Pandora Gate, tylko ma na celu pokazanie mojej perspektywy. Nie robię tej serii dla zarobku. Całe pieniądze, które zarobiłem z ostatnich filmów to 7,3 tys. zł. Dorzucam dla wyrównania 2,7 tys. zł i przekazuję 10 tys. zł na młodego z nadzieją, że wszystko będzie dobrze - mówi na wstępie Boxdel, pokazując dokonanie przelewu na zbiórkę na chorego chłopca na siepomaga.pl.

- Nie robię z siebie ofiary, ale staram się odbudować siebie nie tylko jako twórcę, ale też jako człowieka - zapewnia Michał.

GOATS, piarowiec Boxdela i "zdrajca influencer"

Cały film Boxdela skrupulatnie streścił na X [Twitterze] Venek. Zgodnie z jego 25-punktową listą Boxdel na początku wspomina o spotkaniu GOATS, podczas którego doszedł do wniosku, że to on będzie musiał opuścić ich szeregi, by projekt mógł przetrwać. Dowiedzieliśmy się również, że to Kacper Błoński, a nie Izak "nie chce być w GOATS".

trwa ładowanie posta...

Wiele osób mogło się zastanawiać, kto odpowiada za PR Boxdela w tym trudnym okresie. Okazuje się, że Michał jest sam dla siebie piarowcem. Nie chciał zatrudniać osób z zewnątrz, ponieważ nikt nie jest w stanie wejść w jego skórę. Sam Boxdel traktuje to zadanie jako terapię.

Z filmu dowiedzieliśmy się również, że Ulfik nie odciął się od Boxdela. Wspólnie pokazali kilka pomieszczeń Ambasady takich jak klub, siłownia czy studio Aferek. Do tego Michał wymienił projekty, w których on i jego ekipa zajmują się brandingiem i identyfikacją. Wśród nich znalazły się: kanał OGAR, Lody Louda, Masny Ben, Fame MMA czy Aferki.

Boxdel wspomina również o "zdrajcy influencerze", o którym mówił wcześniej Sylwester Wardęga. Jest to typ, którego Michał wciąż darzy sympatią, ale bardzo się na nim zawiódł, ponieważ chciał zająć jego miejsce w GOATS.

W pierwszym filmie z serii THE GOATS Boxdel robił jajecznicę. Z kolei w drugim przygotował Burgera Baxtona.

Po tym humorystycznym przerywniku Boxdel pokazał videocalla z Wojtkiem Golą. W trakcie ich rozmowy padł żart o warzywozie. Wiele wskazuje na to, że mimo całej afery relacje chłopaków wciąż są na dobrym poziomie.

Oni nie odwrócili się od Boxdela

Następnie Michał przeszedł do omówienia zjawiska pamięci fleszowej odnośnie do Pandora Gate. Zgodnie z wyjaśnieniem lepiej pamiętamy, co robiliśmy podczas wybuchu afery, niż np. co robiliśmy dwa dni temu. Wiąże się to z faktem, że łatwiej zapamiętujemy nawet drobne sytuacje, jeśli towarzyszą im duże wydarzenia.

Boxdel wymienił również osoby, które zostały przy nim i wsparły go w trudnej sytuacji. - Nie odwrócił się ode mnie Budda, Ulfik, moja ekipa. Gola w jakimś tam stopniu zrobił krok do tyłu, bo musiał przez Fame. Ale jemu wybaczam [...] nie umiem być na niego zły, bo z gościem łączy mnie tyle rzeczy, wspomnień i historii, że ciężko mi jest się na niego wyj*bać - wyjaśnia Michał.

Ze słowami wsparcia odezwali się do niego również Popo, Japczan, Nitro, Xayoo czy Amadeusz Ferrari.

Boxdel o wycofaniu Olciak93

Na koniec Boxdel poruszył temat, który nie dawał spokoju wielu jego widzom. - Jak wiemy, Ola zmieniła swoje zdanie w mojej sprawie. Najpierw mocno o mnie mówiła w wywiadzie z Wątorem, po czym zmieniła swój punkt widzenia - wspomina Michał.

- Sugerowało to niektórym możliwość zastraszenia lub przekupienia. Zacznijmy od tego, że Pandora Gate to bardzo głośna afera. Nie pozwoliłaby mi na taki ruch, bo po pierwsze - nie jestem oprychem, po drugie - takie coś od razu by wyszło, a po trzecie - po co miałbym robić jakieś podchody, jak miałem kontakt z Olą, [...] więc wystarczyło, że do Olki się odezwałem i poprosiłem, żeby przegadać stare sprawy - wyjaśnia Boxdel.

- W momencie, gdy dowiedziała się, że prócz jej przypadku i stulejarskich tekstów z drugą dziewczyną nie ma nic innego, to z sympatii do mnie postanowiła się wycofać, bo zwyczajnie nie chciała mi robić krzywdy - podsumował.

THE GOAT - Świat Influencerów & Goats

Na koniec Boxdel przyznaje, że popełnił błędy, za które spotkała go surowa kara. - Popełniłem błędy, wiem o tym i dzisiaj płacę za to surową karę. Mimo wszystko każdy się zmienia, każdy dojrzewa. Te rzeczy, które były 10 lat temu to inny Boxdel. W tym momencie zmieniłem i przewartościowałem sobie niektóre rzeczy, cały czas się zmieniam. Podejrzewam, że jeszcze niejeden błąd w swoim życiu popełnię, ale każdy człowiek popełnia błędy, to jest normalna rzecz. [...] Nie zmienia to faktu, że w tamtym czasie byłem idiotą i wstydzę się tego - kwituje Michał.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1