Tiktokerka tłumaczy szokujące słowa matki

Zaburzenia odżywiania. Tiktokerka tłumaczy szokujące słowa matki

Źródło zdjęć: © Instagram - Mama i Werka / Instagram
Natalia Witulska,
18.04.2024 17:15

Ogromnym echem odbił się jeden z tiktoków, które udostępniły Aneta i Weronika Osińskie. W filmie córka przyznaje, że zazdrości matce relacji z jedzeniem. Wyznaje, że jak była dzieckiem, sama walczyła z zaburzeniami odżywiania. Reakcja Anety zdenerwowała internautów. Weronika dodała filmik, w którym tłumaczy mamę.

"Zaburzenia odżywiania są to jednostki chorobowe, charakteryzujące się zaburzeniami łaknienia na poziomie psychicznym. Określa się w ten sposób nieprawidłowe zachowania żywieniowe oraz zachowania koncentrujące się na kontroli masy ciała oraz jej celowej utracie. Samo zaburzenie lub przeświadczenia mu towarzyszące prowadzą do pogorszenia się stanu zdrowia zarówno psychicznego, jak i fizycznego oraz pogorszenia funkcjonowania wśród społeczności" - czytamy na stronie doz.pl.

Aneta i Weronika Osińskie, znane w internecie jako "Mama i Werka", to influencerki oraz tikotokerki. W mediach społecznościowych obserwuje je ponad dwa miliony osób. Kobiety tworzą lifestyle'owy, lekki, a także wesoły kontent. Na ich koncie na TikToku znajdziemy wiele śmiesznych filmików oraz materiałów podpinających się pod aktualne trendy. Filmik, który udostępniły w piątek 12 kwietnia odbił się bardzo szerokim echem.

KACPER MUDOR MOOD: Spełniam się jako DRAG QUEEN

Szkodliwe słowa Anety Osińskiej. Weronika tłumaczy matkę

W piątek 12 kwietnia Mama i Werka udostępniły film na TikToku. Młodsza z Osińskich opowiadała w nim, czego zazdrości swojej mamie. Powiedziała, że relacji z jedzeniem. Przyznała, że jako dziecko miała problemy ze zdrowym podejściem do tego, co je. Aneta Osińska zareagowała na to z uśmiechem i powiedziała zadowolona: "a kto nie miał"? Słowa te odbiły się szerokim echem w mediach społecznościowych. Internauci zaczęli dogrywać się do filmu i tłumaczyć, dlaczego jest to szkodliwe.

trwa ładowanie posta...

W środę 17 kwietnia Weronika postanowiła wytłumaczyć swoją mamę z kontrowersyjnych słów. Nagrała film, który udostępniła na swoim profilu na TikToku. Stwierdziła, że wszyscy źle zrozumieli Anetę Osińską. Dodatkowo powiedziała, że to właśnie jej mama pierwszy raz zabrała ją do specjalisty, gdy zauważyła, że ta ma niezdrowe podejście do jedzenia oraz siebie samej. Podkreśliła też, że słowa jej mamy nie miały na celu gloryfikacji zaburzeń odżywiania.

trwa ładowanie posta...

- Pierwszy raz na psychoterapię zabrała mnie moja mama w wieku 16 lat, bo martwiła się o to, jak się czuję i chciała, żebym była zdrowa. Ja o tym mówiłam już na moim Instagramie, wydaje mi się, ze tutaj też o tym wspominałam. Nie po to, żeby to normalizować, tylko żebyście mogli się z tym utożsamić, bo mi np. jest łatwiej, gdy widzę, że nie tylko ja zmagam się z jakimś problemem i po prostu, że nie jestem sama - powiedziała Weronika.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0