Young Leosia próbuje opuścić Izrael

Young Leosia w Izraelu. Raperka próbuje opuścić zaatakowany kraj

Źródło zdjęć: © Instagram - Young Leosia / Canva, Instagram
Natalia Witulska,
07.10.2023 13:45

W sobotę 7 października Palestyna zaatakowała Izrael. Na ulicach miast rozgrywają się krwawe sceny. Raperka Young Leosia na Instagramie poinformowała, że próbuje opuścić zaatakowany kraj.

Young Leosia znalazła się w złym miejscu, w złym czasie. Raperka aktualnie przebywa w Izraelu, który został zaatakowany przez Palestynę. Media regularnie donoszą o krwawych scenach na ulicach i morderstwach na cywilach. Młoda gwiazda próbuje jak najszybciej opuścić kraj.

Young Leosia próbuje opuścić Izrael

Young Leosia na Instagramie poinformowała obserwatorów, że Palestyna zaatakował Izrael. Raperka pokazała widok z okna hotelowego, powiedziała, że na plaży, na której zazwyczaj jest bardzo dużo ludzi, nie ma nikogo, nie jeżdżą też samochody. Raperka poinformowała, że od rana wystrzelonych zostało już kilka rakiet, regularnie słyszalny jest dźwięk alarmowy.

- Będziemy próbowali stąd jakoś dzisiaj wrócić. Mam nadzieję, że się uda, bo gdzieś to wojsko palestyńskie się przemieszcza tutaj w stronę Tel Awiwu. Więc mordeczki życzcie szczęścia - powiedziała Young Leosia na Instastory.

Young Leosia o sytuacji w Izraelu
Young Leosia o sytuacji w Izraelu (Instagram - Young Leosia , Instagram)

- Ogólnie to akcja się rozwija w ten sposób, że jest opcja, że zamkną lotnisko tutaj, więc nie lecimy samolotem wieczorem tym, którym mieliśmy wracać, tylko lecimy po prostu na lotnisko i będziemy jakikolwiek samolot próbowali stąd wziąć. [...] Trzymajcie kciuki za powodzenie akcji - powiedziała później Young Leosia.

trwa ładowanie posta...

Raperka podkreśliła, że nie będzie wypowiadać się na tematy polityczne. Powiedziała po prostu, że to Palestyna zaatakowała Izrael, ponieważ dzisiaj to właśnie ten kraj wystrzelił pierwszą rakietę.

Young Leosia i Kacper Błoński bezpieczni

Po kilku godzinach nerwów i stresu okazało się, że Young Leosia jest bezpieczna. Możliwe, że w Tel Awiwie była z Kacprem Błońskim, który również, na szczęście, poinformował, że wszystko jest w porządku. Raperka i influencer są na pokładzie samolotu do Stambułu.

Young Leosia i Kacper Błoński bezpieczni
Young Leosia i Kacper Błoński bezpieczni (Instagram - Kacper Błoński, Instagram - Young Leosia , Instagram)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 4