Young Leosia kręci z Kacprem Błońskim

Young Leosia kręci z Kacprem Błońskim? Internetowe swatki w akcji

Źródło zdjęć: © Twitter
Konrad SiwikKonrad Siwik,01.10.2023 12:00

Po piątkowym Fame MMA i zwycięstwie Crushera z Ostrym internetowe swatki połączyły influencera z Young Leosią. Raperka była bowiem wyjątkowo szczęśliwa po jego wygranej, a po gali trzymali się za ręce na relacji Marcina Dubiela.

Sara Sudoł "Young Leosia" choć nie walczyła podczas FAME FRIDAY ARENA#2 była jedną z częściej pokazywanych gwiazd podczas gali. Widzowie szczególnie zwrócili uwagę na fakt, że raperka była w śpiewającym humorze po wygranej Kacpra Błońskiego "Crushera" z Danielem Ostaszewskim "Ostrym".

trwa ładowanie posta...

Niestety dla wszystkich męskich fanów raperki, którzy uważają ją za boginię lub królową, nie mamy dobrych wieści. Coraz więcej wskazuje bowiem na to, że między Young Leosią a Crusherem rzeczywiście jest coś na rzeczy. Po gali Fame MMA rzekomą parę zaczepił Marcin Dubiel. Youtuber wrzucił na Instagrama relację, na której według internautów Kacper Błoński trzyma Młodą Leokadię za rękę.

trwa ładowanie posta...

Young Leosia w objęciach Crushera

Na nową potencjalną parę w świecie influencerów zwróciła uwagę użytkowniczka X kaś [@lobafto]. "Błoński trzyma się z Leosią za rękę, czy mam urojenia? (to też możliwa opcja jak coś)" - zastanawiała się w pierwszym wpisie kaś. W kolejnym nie miała już wątpliwości.

"Przykro mi chłopaki, bądźcie silni" - zaiksowała kaś, załączając fotkę, na której Crusher obejmuje Young Leosię.

trwa ładowanie posta...

Warto również zwrócić uwagę na nowy post Marcina Dubiela, na którym wspólnie z Kacprem Błońskim i Young Leosią pozują na tle samolotu. "Ze Szczecina jetem prosto na Ibizę, niech zabawa trwa!" - napisał Dubiel.

trwa ładowanie posta...

Oczywiście chodziło o to, że zabawa trwa dla Crushera i Young Leosi, którzy prawdopodobnie po gali wybrali się na wspólne wakacje. Żeby nie było, Marcin Dubiel nie poleciał z nimi na Ibizę. Youtuber "prosto ze Szczecina" wybrał się na sesję zdjęciową w Warszawie, co wynika z jego relacji na Instagramie.

Young Leosia i Kacper Błoński nie potwierdzili oficjalnie swojego związku, więc pozostaje nam czekać na ich reakcje. Jednakże, jeśli te doniesienia okażą się prawdziwe, będzie to z pewnością jeden z najbardziej zaskakujących związków w świecie influencerów.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 7
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 5
Zosia,zgłoś
Chyba są razem. Na legendach hh w Chorzowie ich widziałam razem cały czas
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się