x

Wyniki Clout MMA 4. Lexy nie zawalczyła z Schreiber?

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
10.03.2024 12:00

9 marca na łódzkiej Atlas Arenie odbyła się czwarta edycja Clout MMA. Wydarzenie dostarczyła fanom freak fightu wielu emocji. Nie obyło się również bez kontrowersji. Dlaczego podczas gali jeden z pojedynków się nie odbył?

Clout MMA to polska federacja freak fightowa. Twarzą organizacji jest popularna youtuberka i influencerka - Lexy Chaplin. Renoma federacji od samego początku nie była zbyt dobra. Liczne wpadki marketingowe, brak jednolitości w wypowiedziach członków zarządu czy kontrowersyjni uczestnicy walk byli przyczynami wielu afer. Największe oburzenie wśród fanów freak fightu wzbudzały liczne zaproszenia patoinfluencerów oraz osób poniżej 18. roku życia. Wisienką na torcie każdej edycji gali Clout MMA były problemy techniczne w postaci braku dostępu do live'a z eventu. Czy kolejna edycja wydarzenia odbyła się bez przeszkód?

Goha Magical nie pojawiła się na gali

Małgorzata Zwierzyńska, w internecie znana jako "Goha Magical", to matka patostreamera Daniela Zwierzyńskiego "Magicala". W przeszłości kobieta często pojawiała się na live'ach prowadzonych przez swojego syna, na których były libacje alkoholowe, bijatyki oraz mnóstwo wulgaryzmów. Jej popularność wzrosła po burzliwym rozstaniu Daniela z Nikolą Bielą "Nikitą". Wtedy Goha spróbowała swoich sił w freak fighcie. Kobieta dołączyła do federacji Clout MMA. Swoją pierwszą i do tej pory jedyną walkę stoczyła z byłą dziewczyną syna.

Goha miała stoczyć kolejną walkę z byłą żoną polityka PiSu - Marianną Schreiber. 8 marca wydarzyła się jednak niespodziewana sytuacja. Po matkę patostreamera przyjechała policja i zabrała ją do aresztu. W internecie pojawiło się nagranie z zatrzymania, na którym wyraźnie widać, że nieumundurowani policjanci w kominiarkach skuli kobietę kajdankami i wsadzili do samochodu.

trwa ładowanie posta...

Lexy Chaplin skomentowała zajście w rozmowie z Super Expressem: "Ja wiem, że dziwnie to wyglądało, więc ludzie mogą myśleć, że to wszystko było ustawione, ale niestety nie było. Cała sytuacja jest świeża, więc nie jestem w stanie potwierdzić, że to, co wiem, jest w 100 proc. prawdą, ale słyszałam, że pani Gosia zakłóciła ciszę nocną i miała się później stawić na pracach społecznych. Nie zrobiła tego i stało się to, co się stało".

Lexy miała zawalczyć z Schreiber

W związku z zaistniałą sytuacją Goha nie była w stanie zawalczyć z Schreiber. Na jej miejsce wskoczyła Lexy. Finalnie pojedynek również się nie odbył, ponieważ współwłaścicielka Clout MMA doznała kontuzji podczas wcześniejszej walki z influencerką Martą Linkiewicz działającą pod pseudonimem "Linkimaster". Lexy przegrała starcie, a dodatkowo złamała palec. Lekarze nie dopuścili jej do kolejnego pojedynku.

trwa ładowanie posta...

Najwięcej emocji podczas całej gali wzbudził pojedynek Marcina Najmana i Jacka Murańskiego. Niestety fani freak fightu lekko się zawiedli, ponieważ była to wyjątkowo krótka walka - trwała zaledwie 48 sek. Najman nie wytrzymał ciosów napastnika. Była to jego piąta porażka z rzędu. Z kolei Murański zwyciężył trzy ostatnie starcia.

Wyniki wszystkich walk

Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich walk stoczonych 9 marca podczas gali Clout MMA 4. Wydarzenie odbyło się na łódzkiej Atlas Arenie o godz. 20.

- Jacek Murański "Muran" pok. Marcina Najmana "Cesarza" przez TKO, I runda

- Patryk Masiek "Wielki Bu" pok. Dawida Załęckiego "Crazy'ego" przez TKO, I runda

- Michał Buczek "Zbuku" pok. Pawła Majewskiego "Majora SPZ" przez TKO, I runda

- Marta Linkiewicz "Linkimaster" pok. Lexy Chaplin jednogłośną decyzją sędziów

- Adrian Cios pok. Pawła Jóźwiaka "Prezesa" jednogłośną decyzją sędziów

- Daniel Omielańczuk pok. Kamila Mindę "King Konga" przez TKO (kontuzja), I runda

- Sebastian Nowak "Ztrolowany" pok. Piotra Piechowiaka "Bestię" przez TKO, III runda

- Przemysław Skulski "Sequento" pok. Piotra Lizakowskiego "Lizaka" niejednogłośną decyzją sędziów

- Wojciech Sobierajski "Rekordzista" pok. Rafała Borkowskiego "Boro" jednogłośną decyzją sędziów

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0