x

Wstrzyknął olej w bicepsy. Oto "rosyjski Popeye" po przemianie

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
20.03.2024 17:45

Kirył Tereszyn, w internecie znany jako "rosyjski Popeye", w dalszym ciągu odczuwa skutki nierozważnego czynu. Mężczyzna wstrzyknął sobie olej w bicepsy. Zobacz, jak były zawodnik MMA wygląda po kilku latach od tego, gdy groziła mu amputacja kończyn.

"Popeye" to klasyczna animowana seria telewizyjna opowiadająca o przygodach niezwykłego marynarza o imieniu Popeye. Stworzona przez Elziego Segara seria zyskała ogromną popularność już od momentu swojego debiutu w 1929 r.

Głównym bohaterem bajki jest marynarz Popeye słynący z ogromnej siły, która pochodzi z jedzenia szpinaku. W towarzystwie swojej ukochanej Olive Oyl oraz rywala, Brutusa, Popeye staje do walki o sprawiedliwość, broniąc słabszych i walcząc z różnymi przeciwnościami.

Jak rosyjski zawodnik MMA zmienił się w Popeye?

Kirył Tereszyn to rosyjski były zawodnik MMA. Mężczyzna zdobył ogromny rozgłos, gdy kilka lat temu wstrzyknął w swoje bicepsy synthol, czyli syntetyczny olej, który używany jest przez niektórych kulturystów w celu sztucznego powiększania mięśni. Nie jest to substancja anaboliczna ani sterydowa, a raczej olej mineralny z dodatkiem alkoholu benzylowego i lidokainy. Ludzie, którzy decydują się na stosowanie syntholu, wstrzykują go bezpośrednio do mięśni. Praktyka grozi poważnymi problemami zdrowotnymi, a w najgorszych przypadkach amputacją czy śmiercią.

trwa ładowanie posta...

Rosjanin zdobył sporo uwagi mediów, ponieważ dzięki olejowi "wyhodował" 60-centymentrowe bicepsy. Chwilową sławę szybko przyćmiły problemy zdrowotne. Jego stan zdrowia był bardzo poważny. W pewnym momencie groziła mu nawet amputacja ręki. Mimo licznych operacji bicepsy byłego zawodnika MMA nadal nie wróciły do stanu pierwotnego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Jak Kirył Tereszyn wygląda obecnie?

Kirył Tereszyn nie był w stanie pozbyć się przerośniętych bicepsów. Mimo że mężczyzna zrozumiał swój błąd, to zmiany były nieodwracalne. Dawny sportowiec prowadzi media społecznościowe, na których publikuje liczne zdjęcia i filmiki zdeformowanych mięśni. Dodatkowo poddał się medycynie estetycznej. Nie trzeba być znawcą, żeby zauważyć, że jego twarz nabrała innych konturów. Najbardziej zmienił się kształt żuchwy oraz wydatność ust mężczyzny.

trwa ładowanie posta...

Źródło: Sport.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 13
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2