Wojtek Gola zdissowany

Wojtek Gola zdissowany. "Całe Katowice wiedzą, że jesteś biseksem"

Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,13.06.2024 17:30

Mimo faktu, że Wojtek Gola posiada 20-stronicowy dokument potwierdzający jego heteroseksualność, co jakiś czas wracają głosy, że jest biseksem. Tak też się stało podczas bitwy freestyle'owej, w której uczestniczył influencer. Oberwało się również jego koledze - Boxdelowi.

Wojtek Gola na początku roku mocno przejął się docinkami odnoszącymi się do jego orientacji seksualnej. Influencer, by potwierdzić swoją heteroseksualność, podjął się badania wariografem. Na konferencję Fame MMA 20, która odbyła się 5 lutego, przyniósł ze sobą 20-stronicowy dokument zaświadczający, że "nie jest biseksem".

Zrobiłem wariograf, który jest z podpisem biegłego sądowego [...] oraz prezesa Polskiego Towarzystwa Badań Poligraficznych. I mam tutaj [...] 20- stronicowy dokument świadczący o tym, że nie jestem osobą biseksualną i nie ciągnąłem nikomu pały!

- ogłosił dumny Gola.
trwa ładowanie posta...

O oficjalnej i potwierdzonej dokumentami orientacji Wojtka Goli dowiedziała się cała Polska. Niestety dla włodarza federacji Fame MMA, jak to w podobnych sytuacjach bywa, zadziałał efekt Streisand. Potwierdza to chociażby wczorajsza walka freestylowa, podczas której jeden z uczestników wymierzył swoje wersy w Golę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czarek Czaruje o walce z SZALONYM REPORTEREM, SEQUENTO, CLOUTMMA, ILUZJI i BIZNESIE

Gola i Boxdel zdissowani podczas bitwy freestyle'owej

Wojtek wspólnie z Boxdelem wybrali się w środę 12 czerwca do Katowic, żeby rozdać kilkadziesiąt tysięcy złotych na ulicy. Towarzyszyli im popularni influencerzy: Ulfik, Alan Kwieciński, Medusa oraz Koro. Cała akcja była transmitowana na kanale "Aferki".

Kornel Regel, działający pod pseudonimem Koro, to raper, freestylowiec, freak fighter i autor tekstów. W 2019 r. zdobył mistrzostwo na WBW (Wielka Bitwa Warszawska). Podczas środowego eventu wziął on udział w bitwie freestyleowej. Jednym z jego przeciwników był również doświadczony freestyle'owiec - Szymon Pukało "MC Pukmen". W trakcie walki na słowa zdecydował się skierować wersy w Wojtka Golę.

Ty się Gola nie odzywaj, k*rwa, kiedy wchodzę z wersem, całe Katowice wiedzą, że jesteś biseksem

- rzucił MC Pukmen w stronę Goli.

Tłum wiwatował, słysząc te słowa. Decyzją zgromadzonych i decybelomierza Wojtka Goli (w postaci uszu) to MC Pukmen wygrał walkę z Koro. W ramach nagrody otrzymał od Boxdela tysiaka. Sam Michał Baron również oberwał podczas innej walki.

Twoja dziewczyna nie pokazywała mi cycków na scenach, bo ma tyle lat, co wybranka Boxdela

- nawinął inny zawodnik.
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0