Z kim chce zawalczyć Paulina Hornik?

Wiemy, z kim chce zawalczyć Paulina Hornik. "Jest hipokrytką"

Źródło zdjęć: © Instagram - Paulina Hornik / Instagram
Natalia Witulska,
12.01.2024 12:45

Influencerka Paulina Hornik zdradziła, z kim chciałaby się zmierzyć w oktagonie. Stwierdziła, że jej hipotetyczna przeciwniczka jest hipokrytką, której wypowiedzi bardzo ją rażą.

Paulina Hornik to polska influencerka i tiktokerka. Sławę zyskała dzięki przyjaźni z Natalią Karczmarczyk "Natsu" oraz udziałem w projekcie "Natsu World". W czwartek 11 stycznia na Instagramie poinformowała, z kim chciałaby zawalczyć w oktagonie. Ku zdziwieniu internautów tą osobą okazała się Natalia Ruś "Najjjka", katoinfluencerka.

Paulina Hornik kontra Najjjka

Paulina Hornik odpowiadała na pytania obserwatorów na Instagramie. Jeden z nich był ciekawy, z kim influencerka chciałaby zmierzyć się w oktagonie. Tiktokerka napisała, że chętnie zawalczyłaby z kontrowersyjną katoinfluencerką Najjjką, która potwierdziła, że dostała propozycję udziału w gali Clout MMA.

Paulina stwierdziła, że chciałaby zawalczyć z Najjjką, ponieważ sama jest ateistką. W mediach społecznościowych napisała, że wiele religijnych wypowiedzi Natalii ją razi.

Paulina Hornik kontra Najjjka?
Paulina Hornik kontra Najjjka? (Paulina Hornik , Instagram)

Ateizm wystarczającym powodem do walki?

Sporo internautów zwróciło uwagę Paulinie, że ateizm może nie być wystarczającym powodem do zorganizowania walki między dziewczynami. Obserwatorzy influencerki napisali, że inna wiara bądź jej brak nie powinien dla nikogo być problemem. Ludzie są wolni i mają swój kompas moralny. Niektórzy wierzą w Boga, inni nie.

Paulina Hornik wzięła sobie do serca głosy internautów. Po kilku godzinach nagrała na Instagramie, dlaczego dokładnie chciałaby zmierzyć się z Najjjką. Katoinfluencerkę nazwała hipokrytką i odpowiedziała na zarzuty promowania przemocy.

Paulina Hornik kontra Najjjka?
Paulina Hornik kontra Najjjka? (Instagram - Najjjka , Instagram)

- Najjjka, po pierwsze, nie namawiam nikogo do przemocy. Po drugie, walka w oktagonie to jest sport. My się przygotowujemy na to, mamy treningi, jest tam sędzia, jest pomoc medyczna. Ja nie idę ci tam zrobić krzywdy. Ja tam idę pokazać moje umiejętności. To, czego się nauczyłam. A to, że jesteś influencerką i powiedziałaś na swoim instastory, że zastanawiasz się nad walką, to dlatego wzięłam cię za potencjalną przeciwniczkę - powiedziała Paulina Hornik.

trwa ładowanie posta...

- Nie lubię twoich wypowiedzi, nie lubię tego co robisz. Jesteś straszną hipokrytką. Strasznie ci współczuję, bo naprawdę jesteś zagubiona w swoich poglądach i nie przyjmujesz rzeczywistości jaka cię otacza. Przykro mi, naprawdę życzę ci tego, żebyś kiedyś zrozumiała, jak świat funkcjonuje - kontynuowała Paulina.

Nie wiadomo, czy Najjjka na poważnie rozważa wzięcie udział w gali Clout MMA. Pierwszy raz jednak przyznała, że zaproponowana jej oferta jest kusząca. Kto wie, może Natalia zmierzy się w oktagonie z Pauliną.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0