Viki Gabor z RIGCZem na Instagramie

Viki Gabor w rękach szatana? Gwiazda odpiera oskarżenia

Źródło zdjęć: © Instagram - Viki Gabor / Instagram
Natalia Witulska,
20.03.2024 16:30

Idolka młodego pokolenia Viki Gabor we wtorek 19 marca udostępniła zdjęcie na Instagramie. Fotografia nie spodobała się jednej z osób obserwujących piosenkarkę. Padły zarzuty o konszachty z diabłem, na które artystka ostro odpowiedziała.

Viki Gabor to 17-letnia polska artystka, piosenkarka, inlfuencerka oraz autorka tekstów. Pod koniec 2018 r. wzięła udział w programie rozrywkowym emitowanym na antenie TVP2 "The Voice Kids". Na przesłuchaniach w ciemno zdecydowała się zaśpiewać piosenkę Katy Perry "Roar". Jej wykonanie utworu bardzo spodobało się trenerom, a ona trafiła do grupy Tomsona i Barona z Afromental. Pomyślnie przeszła kolejne etapy programu i dostała się do odcinków na żywo. Zakwalifikowała się do finału, który odbył się 23 lutego 2019 r. Zajęła drugie miejsce.

Viki Gabor reprezentowała Polskę w 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019 organizowanym w Gliwicach. Zaprezentowała utwór "Superhero", który odnosił się do tematu ochrony środowiska. Piosenka tak bardzo spodobała się widzom oraz jury, że młodziutka piosenkarka 24 listopada 2019 r. wygrała Eurowizję.

Viki Gabor z RIGCzem na Instagramie

Od kilku miesięcy o Viki Gabor regularnie robi się głośno w mediach społecznościowych. Powodem jest głównie wygląd młodej artystki, mocny makijaż, który nosi, a także sposób mówienia podczas wywiadów. Na TikToku można znaleźć wiele filmów, które porównują jej niechlujną wymowę do języka simowego, który wszyscy świetnie znamy z gry The Sims. Viki Gabor podczas rozmów z dziennikarzami oraz dziennikarkami często wygląda tak, jakby chciała być gdziekolwiek indziej. Przez to stała się pewnego rodzaju memem.

trwa ładowanie posta...

"Szatan porywa nasze dzieci"

We wtorek 19 marca Viki udostępniła na Instagramie zdjęcie. Selfie jak selfie, nic nadzwyczajnego. Okazuje się, że jednak nie. Jednej z obserwatorek młodej piosenkarki nie spodobało się, w jaki sposób pomalowana jest dziewczyna. Swoimi przemyśleniami podzieliła się w komentarzu pod fotografią. Napisała: "Błagam cię Boże, daj jej swojego blasku i nawróć to dziecko. Szatan porywa nasze dzieci. Makijaż zakrywa dusze człowieka i diabeł się cieszy".

JULIA ŻUGAJ spełniła już WSZYSTKIE SWOJE MARZENIA?

Odpowiedź Viki Gabor na Instagramie

Viki Gabor nie przejęła się negatywnym komentarzem pod zdjęciem. Odpowiedziała bardzo konkretnie oraz króciutko. "Weź się ogarnij mordo" - podsumowała apel internautki.

Viki Gabor konkretnie odpowiedziała obserwatorce
Viki Gabor konkretnie odpowiedziała obserwatorce (Viki Gabor , Instagram)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 11
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 77
  • emoji smutek - liczba głosów: 20
  • emoji złość - liczba głosów: 9
  • emoji kupka - liczba głosów: 220
miki,zgłoś
kto to?
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Januszek,zgłoś
Co to jest????
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
To niech ona się ogarnie bo jak narazie to jest Saba tak zachwycona że odetwanajedt od realnego swiata
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 69