Rihanna zmieniła profilowe? Fani są oburzeni

Rihanna zmieniła profilowe. Reakcje fanów jak w żałobie

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
22.04.2024 13:30

Robyn Rihanna Fenty, znana jako "Rihanna", naraziła się swoim fanom. Piosenkarka zmieniła zdjęcie profilowe na Instagramie. Słuchacze są zawiedzeni, ponieważ poprzednie widniało na jej koncie przez niemal 10 lat.

Robyn Rihanna Fenty, działająca pod pseudonimem "Rihanna", to barbadoska piosenkarka i aktorka, która zdobyła międzynarodową sławę. Jest jedną z najpopularniejszych artystek popowych na świecie. Zdobyła wiele nagród muzycznych, w tym Grammy oraz wydała masę przebojowych singli, takich jak "Umbrella", "Diamonds" czy "Work".

trwa ładowanie posta...

Oprócz kariery muzycznej Rihanna angażuje się w projekty modowe oraz kosmetyczne. Jej marka Fenty Beauty zdobyła uznanie m.in. za szeroką gamę kolorów produktów do makijażu, które są dostosowane do różnych odcieni skóry.

Rihanna i jej kultowe zdjęcie profilowe

Rihanna zdecydowanie należy do osób sentymentalnych. Świadczyć może o tym np. jej kultowe zdjęcie profilowe, którego nie zmieniała przez niemalże dekadę. Na Instagramie artystki przez 10 lat widniała ta sama ikonka. Czarny "patyczak", który miał imitować artystkę, był jej znakiem rozpoznawczym. Dawniej w internecie królowały memy z tzw. derp face. Były to rysunkowe postacie, które przedstawiały różne emocje mające na celu rozśmieszenie internautów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

KUBA SZMAJKOWSKI: ZAWSZE CHCIAŁEM ŚPIEWAĆ SOLO

Rihanna zmieniła zdjęcie profilowe

Wielu fanów Rihanny uwielbiało jej stare zdjęcie profilowe. Gdy artystka postanowiła wprowadzić zmiany, wielu ludzi zaczęło zasypywać ją komentarzami i apelami o przywrócenie starej ikonki: "Rhenny nie ma, Fenty (Beauty - dop. red.) jest tutaj", "zmień swoje zdjęcie z powrotem", "nie mogę uwierzyć, że Rhenna odeszła".

trwa ładowanie posta...

Obecnie na jej instagramowym koncie można zobaczyć zdjęcie produktu z Fenty Beauty trzymanego w rysunkowej ręce. Prawdopodobnie jest to nawiązanie do poprzedniego obrazka. Piosenkarka w dalszym ciągu nie wypowiedziała się w sprawie, która poruszyła cały internet.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0