Check out english version
społeczeństwo
Nikita prawie straciła palec. Dopadła ją sepsa
Ks. Woźnicki kontrowersyjnie o Tinie Turner

Tina Turner jest w niebie czy piekle? Oburzające słowa księdza

Źródło zdjęć: © Wikipedia - Tina Turner / Canva, Wikipedia
Natalia Witulska,
29.05.2023 14:00

W środę 24 maja odeszła od nas Tina Turner, niekwestionowana królowa legenda rock'n'rolla. Zdaniem na jej temat podzielił się kontrowersyjny ks. Woźnicki.

Ks. Woźnicki to duchowny z Poznania, który słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi. W karierze został już wyrzucony z Domu Salezjanów, był oskarżony przez Watykan o herezję czy wygonił mężczyznę z kościoła. Tym razem podzielił się swoim zdaniem na temat nieżyjącej Tiny Turner.

Tina Turner nie jak Matka Boska

W niedzielę 28 maja ks. Woźnicki po raz kolejny wygłosił haniebne kazanie. Na tapet wziął Tinę Turner, wokalistkę, która zmarła 24 maja. Duchowny rozważał, czy legenda rock'n'rolla trafiła do nieba, piekła, czy czyśćca.

- W ostatnich dniach na Sąd Boży poszła Tina Turner. Pan Jezus ją już sądził. Jest albo w niebie, albo w piekle, albo w czyśćcu. Odpowie owa damulka [...] za wszystkie swoje piosenki, których obdarzona wielkim talentem bożym promowała typ kobiety, który jest typem przeciwnym czystości i skromności Matki Najświętszej. Jako stara baba potrafiła w miniówkach jeszcze występować z młodymi facetami, którzy przed nią na kolanach chodzili. Odpowie za to przed Bogiem. Za nieczystość, której sama uległa, i którą promowała za pieniądze. Przyszła kryska na matyska - powiedział z ambony.

trwa ładowanie posta...

W mediach społecznościowych viralem stają się nagrania z niedzielnej mszy. Komentarze nie pozostawiają wątpliwości - ludzie są zniesmaczeni i nie zgadzają się z ks. Woźnickim.

A wy jak myślicie? Tina jest w niebie czy śpiewa piosenki z diabłem?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Badanie piersi nastolatek w szkole. Czy to za wcześnie?