IShowSpeed już wie, o co chodzi z 21.37. Przyjedzie do Polski trzeci raz

IShowSpeed już wie, o co chodzi z 21.37. Przyjedzie do Polski trzeci raz

Źródło zdjęć: © X
Maja Kozłowska,
08.07.2024 17:45

Popularny streamer i youtuber iShowSpeed, który w internecie znany jest m.in. ze szczekania na ludzi, po raz kolejny pojawił się w Polsce. Tym razem odwiedził Kraków i na pewno nie będzie to jego ostatnia wizyta.

Od przypadkowej rozmowy z Polakiem na streamie aż do trzeciej wizyty w Polsce. Sprawy potoczyły się błyskawicznie, a Żywiec Zdrój nie mógł wymarzyć sobie lepszej (bo gigantycznie zasięgowej) i do tego darmowej reklamy. Amerykański youtuber iShowSpeed przyjechał do Polski, gdzie bujał się po mieście z Wojtkiem Golą i (na doczepkę) Robertem Pasutem. Panowie jedli w restauracji, jeździli maluchem pod Stadionem Narodowym w Warszawie i przez cały czas prowadzili streama IRL. IShowSpeed został także polizany przez fana i siłował się z gnomem, który od dłuższego czasu terroryzuje pracowników galerii handlowych.

Czy ktokolwiek spodziewał się drugiej wizyty iShowSpeeda w Polsce? Raczej nie prędko. Streamer jednak powrócił zaledwie po kilku dniach i tym razem gościł w Krakowie. Również tam dobili do niego Gola i Pasut. Speed wziął udział w specjalnym odcinku GOATS "IShowSpeed vs 20 Polek". Przy okazji dowiedział się także o znaczeniu tajemniczego kodu 2137, którym posługują się młodzi Polacy (może rozpromuje go worldwide?), a także został pozbawiony spodni przez uroczego pieska, który pokazywał sztuczki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

irl stream in Poland 🇵🇱 Kraków (26 million……)

Dwa razy to mało. IShowSpeed przyjedzie do Polski po raz trzeci

Youtuber został ciepło przyjęty w Polsce, a na jego transmisjach IRL pojawiły się prawdziwe tłumy. Streamer faktycznie wydawał się dobrze bawić, no i zjednał sobie tutejszą publiczność. Po tym, jak przeklinał w naszym rodzimym języku i na wizji rzucił, że kocha Polskę i że to najlepszy kraj na świecie, widzowie przyjęli go jak swojego. IShowSpeed (słusznie) uznał, że to jeszcze nie czas, by kończyć polską sagę. Oficjalnie streamer odwiedzi nasz kraj po raz kolejny. Nie wiadomo jednak, czy i tym razem będzie mu towarzyszyć Wojtek Gola i Pasut, ani jakie atrakcje na niego czekają.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 16
  • emoji ogień - liczba głosów: 6
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 8
Chabol,zgłoś
Może by tak lekkie sprostowanie, po pierwsze gołą i pasut zostali zaproszeni przez kanał freak fight Polska by towarzyszyć mu a po drugie powiedział że Polska to najlepszy kraj w europie a nie na świecie 🤨
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
judyta,zgłoś
Kto to jest? ??
Odpowiedz
1Zgadzam się8Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Ale trzeba mieć w głowie poprzestawiane żeby interesować się takimi postaciami... Skala tego kabaretu jest powalająca, jak patrzę na tych ludzi reagujących na tego człowieka to zastanawiam się czy ja czego nie przegapiłem, może on leczy chorych, może rozdaje pieniądze albo przydziela talenty... Tragedia :-(
Odpowiedz
11Zgadzam się8Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (2)
Zobacz komentarze: 6