x

Rasistowski dziadek zrobił rant na czarnoskórych. Rzucał im obelgi w twarz

Źródło zdjęć: © X
Maja Kozłowska,
09.07.2024 16:00

Filmik z rasistowskim dziadkiem bije rekordy popularności w internecie. Senior nie zamierzał kryć się ze swoimi poglądami.

Na kanale Crakhead Barney & Friends na TikToku pojawił się wywiad z dziadkiem, który przez reporterkę był wypytywany o to, co sądzi o osobach czarnoskórych. Senior na wózku odpalił się konkretnie i nie wstrzymywał się nawet z najbardziej kontrowersyjnymi opiniami.

Film viralem rozniósł się po mediach społecznościowych. Oryginał został wyświetlony ponad 150 tys. razy, ale zdecydowanie większe wyniki osiągnął na platformie X. Tam jego kopie dobijają do kilku milionów wyświetleń. Trzeba jednak zaznaczyć, że materiał trafił do mocno konserwatywnej bańki. Widzowie z radością piszą komentarze w stylu: "dziadek sigma" lub "Dziadek ma zero hamulców. Ale za to się nie myli".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

Dziadek-rasista. Uważa, że czarnoskórzy to przestępcy

Starszy mężczyzna zapytany o to, w jaki sposób czarne osoby źle się zachowują, zaczął wymieniać po kolei zbrodnie, jakich się dopuszczają: - Popełniają przestępstwa, biją wszystkich, mają na sumieniu wykroczenia drogowe, są leniwi i tylko zbierają kasę od rządu, nie zajmują się swoimi dziećmi. Za to dobrze śpiewają i są dobrzy w sporcie - stwierdził senior.

Wyjaśnił też, czemu jego zdaniem osoby czarnoskóre są leniwe - "bo w Afryce nie ma za dużo do roboty". Dziadek wyznał, że "cały czas jest z czarnymi ludźmi". Powiedział, że jego pomoc domowa jest czarna, ale że nie musi jej upominać oraz że jest leniwa, "ponieważ ona to wie".

Kiedy redaktorka wskazała mu grupkę chłopaków i zapytała, czy wyglądają jak przestępcy, dziadek stwierdził, że owszem "w ich wolnym czasie". Jeden z mężczyzn stwierdził, że senior powinien poszukać Jezusa, na co ten skończył dyskusję słowami "Jezus był Żydem".

Konserwatyści na X są zachwyceni starszym panem. Twierdzą, że wiedząc, że nic mu już nie można zrobić, może "mówić językiem faktów" - które oczywiście z prawdą mają niewiele wspólnego.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0