Były muzyk oskarża Taylor Swift o promowanie satanizmu

Taylor Swift jest satanistką? Egzorcysta nie ma wątpliwości

Źródło zdjęć: © Instagram: taylorswift / Instagram: taylorswift
Weronika Paliczka,
29.02.2024 18:00

Były irlandzki piosenkarz, a obecnie gorliwy wyznawca Chrystusa, Shane Lynch, uważa, że Taylor Swift szerzy satanizm. Powodem ma być jeden ze strojów noszonych przez piosenkarkę podczas "The Eras Tour".

Taylor Swift jest obecnie jedną z najpopularniejszych artystek. Jej trasa koncertowa The Eras Tour jest najbardziej dochodową w historii, a fani czekają tygodniami, aby zobaczyć ulubioną artystkę. Popularność gwiazdy nie wszystkim się podoba. Artystka raz po raz jest bohaterką kolejnych teorii spiskowych.

Taylor Swift jest projektem amerykańskich służb?

Dziennikarz Fox News Jesse Watter w trakcie programu "Jesse Watters Primetime" zasugerował, że Taylor Swift jest agentką operacji psychologicznych Pentagonu, która ma na celu wykorzystanie bazy fanów Taylor Swift do zdobywania poparcia dla prezydenta Joe Bidena. Watters zapytał: "czy Swift jest frontem dla ukrytej agendy politycznej?" Następnie mężczyzna sam odpowiedział na zadane pytanie: "Oczywiście nie mamy żadnych dowodów - gdybyśmy mieli, podzielilibyśmy się nimi. Ale jesteśmy ciekawi".

Taylor Swift miała być tajnym projektem Pentagonu
Taylor Swift miała być tajnym projektem Pentagonu (Instagram: taylorswift , Instagram: taylorswift)

Wówczas do gry wkroczył Pentagon. Rzeczniczka prasowa Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych Sabrina Singh odpowiedziała dziennikarzowi podczas konferencji prasowej. Kobieta odniosła się do zarzutów, wplatając w wypowiedź tytuły piosenek Taylor Swift: ""Co do tej teorii spiskowej, zamierzamy ją odrzucić ['Shake It Off' to tytuł piosenki Taylor Swift - przyp. red]. "Jednakże podkreśla, że wciąż potrzebujemy, aby Kongres zatwierdził nasz dodatkowy wniosek budżetowy tak szybko [Swift-ly], jak to możliwe, abyśmy mogli wyjść ['Out Of The Woods' to tytuł piosenki Taylor Swift - przyp. red.] z potencjalnych problemów fiskalnych".

Jak nie projekt amerykańskich służb, to może satanistka?

Osobną teorię wysnuł Shane Lynch, irlandzki piosenkarz i zagorzały wyznawca Jezusa. Mężczyzna do niedawna był aktywnym zawodowo muzykiem, który zasiadał w jury programu "The All Ireland Talent Show", jednak po "odrodzeniu się" w Chrystusie zajął się głoszeniem słowa bożego. Lynch skomentował popularność i karierę Taylor Swift. Jego zdaniem za sukcesem amerykańskiej gwiazdy stoją siły nieczyste.

W wywiadzie dla "Sunday World" eksmuzyk zwrócił uwagę na fragment "The Eras Tour", podczas którego Taylor Swift śpiewa piosenkę "Willow". Artystka ma na sobie płaszcz, który niektórym kojarzy się z okryciami noszonymi przez czarownice. Atmosferę podgrzewa sama Taylor, opisując zdjęcia z planu "wersją samotnej wiedźmy". Lynch podkreśla także obecność pochodni.

Były muzyk i członek Boyzone ostrzega przed wpływem Taylor Swift:

- Od samego początku kierowana jest w stronę naszych dzieci, aby nakłonić je do odwrócenia się od wszystkiego co boskie, od wszystkiego, co jest kontrolowane i zdyscyplinowane. Nie bez powodu robi się tam coraz bardziej dziko.

Shane Lynch ma doświadczenie w wykrywaniu demonów. Podkreślał, że zajmował się kiedyś okultyzmem, więc potrafi rozpoznać jego przykłady: - Znałem i rozumiałem duchy okultyzmu i czarów, to mroczny i straszny świat. Znając ciemność, zdecydowałem, że potrzebuję światła. Tak znalazłem Boga.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Taylor Swift - willow (lonely witch version) - music video behind the scenes

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0