Donald Trump simpuje do Taylor Swift. "Szkoda, że jest taka wyzwolona"

Donald Trump simpuje do Taylor Swift. "Szkoda, że jest taka wyzwolona"

Źródło zdjęć: © Instagram
Maja Kozłowska,
11.06.2024 14:15

77-letni Donald Trump rozpłynął się nad urodą Taylor Swift. Były prezydent USA w światowej gwieździe pop docenił ładną buzię i piękne blond włosy.

Taylor Swift jest obecnie jedną z największych gwiazd muzyki pop na świecie. Jej imię stawia się w jednym rzędzie z największymi weterankami sceny: Madonną, Lady Gagą czy Rihanną. Warto podkreślić, że Taylor Swift nie należy do gwiazd, które prędko zdobyły szczyt kariery. Jej gigantyczny wzrost przypadł na postpandemiczne lata, a swój debiutancki album wydała w 2006 r. - droga była naprawdę długa.

Artystkę uznaje się za jedną z najbardziej wpływowych osób, a teorie spiskowe głoszą, że za całą jej postacią stoi amerykański rząd. Gwiazda ma mieć gigantyczny wpływ na młodych ludzi (szczególnie na młodych Amerykanów) i mówiło się, że jej poparcie nieironicznie może przeważyć w wyścigu o fotel prezydencki.

O gwieździe w "przychylny" sposób wypowiedział się Donald Trump. Republikanin zdradził, co myśli o Taylor Swift w książce "Apprentice in Wonderland: How Donald Trump and Mark Burnett Took America Through the Looking Glass", której autorem jest współredaktor naczelny "Variety", Ramin Setoodeh.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

JULIA ŻUGAJ spełniła już WSZYSTKIE SWOJE MARZENIA?

Donald Trump zachwycony Taylor Swift: "Myślę, że jest bardzo piękna"

Były prezydent USA przyznał, że artystka jest wielką gwiazdą i docenił jakość jej muzyki. Jednocześnie jego uwagę najbardziej przykuła uroda wokalistki, której nie omieszkał głośno wychwalać.

"Myślę, że jest piękna - bardzo piękna! Uważam, że jest bardzo piękna. Myślę, jednak, że jest liberalna. Prawdopodobnie nie lubi Trumpa. Słyszałem, że jest bardzo utalentowana. Myślę, że jest bardzo piękna - niezwykle piękna!" - powtarzał przedsiębiorca jak w zapętleniu.

Trump również nie mógł uwierzyć, jak Taylor Swift utrzymała popularność, będąc "wyzwolona, a jednocześnie grając muzykę country". Zdziwił się, kiedy dziennikarz uzmysłowił mu, że artystka już od dawna skręciła w popową stronę.

Pomimo plotek, jakie krążyły o Taylor Swift i jej rzekomym konserwatyzmie, artystka w październiku 2018 r. poparła otwarcie dwóch demokratycznych kandydatów. Opowiedziała się za Philem Bredesenem w wyborach do Senatu i Jimem Cooperem w wyborach do Izby Reprezentantów. Obaj kandydowali ze stanu Tennessee.

Źródło: "Page Six"

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 10
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Babcia,zgłoś
Możesz sobie pomarzyć.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
piotr,zgłoś
hahaha a żona jeszcze nie odeszła tez dziwna wiedzac jak porno kogos no bo to chyba nie aktora posówał tak wogóle to chory kraj wybierajac takiego skazanca na możliwy urzad prezydenta chory kraj
Odpowiedz
0Zgadzam się2Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Jak juz teraz wiemy zdobyla slawe za covidu, dzieki wplatom od pfizera. Jej chlopak dostal 100 milionow zlotych za promowanie wadliwych szczepionek bo byl jej chlopakiem. Jej kontraktu nie ujawniono. Na meczu przylapali ja jak wielbi szatana i pluje na jezusa. Jest ewidentnie w sekcie w ktorej wachaja dzieci jak cala reszta wielkich gwiazd ktore nagle zdobyly sukces...
Odpowiedz
2Zgadzam się2Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 4