Szafarowicz szydzi z Tuska i poucza Matczaka

Szafarowicz w formie. Szydzi z Tuska i poucza Matczaka

Źródło zdjęć: © Adam Chelstowski, Piotr Molecki / East News, Forum, Twitter
Konrad SiwikKonrad Siwik,24.09.2023 14:00

Oskar Szafarowicz nie daje o sobie zapomnieć przez nadchodzącymi wyborami. Mimo że sam nie jest kandydatem, zażarcie wspiera partię rządzącą. Tym razem nabija się z Donalda Tuska i poucza prof. Marcina Matczaka.

Przyszła jesień i choć pogoda wciąż pozostaje w miarę letnia, na drzewach powoli pojawiają się złote liście. Według Donalda Tuska nie złote, a rude, czym podzielił się na X [Twitterze].

"Polska rudzieje coraz szybciej!" - zaiksował Donald Tusk, dodając selfiaka z rudymi liśćmi w tle.

trwa ładowanie posta...

Oskar Szafarowicz szydzi z Donalda Tuska

Pod wpisem byłego premiera trzy minuty od publikacji swoje trzy grosze wtrącił młody działacz PiS Oskar Szafarowicz.

"Jeszcze kilka tygodni i rude liście opadną z drzew. Za to kocham polską naturę" - napisał Szafarowicz w odpowiedzi na post Tuska.

trwa ładowanie posta...

W odpowiedzi Oskara można zauważyć pewną analogię. Rude liście jego zdaniem reprezentują Tuska i opozycję. Natomiast opadnięcie z drzew ma zwiastować przegrane wybory. Z kolei "za to kocham polską naturę" nie oznacza nic innego jak Polaków, za których sprawą PiS rządzi już od ośmiu lat.

Młody działacz PiS przy okazji stygmatyzował zaburzenia psychiczne, posługując się nimi jako ripostą. "Pan może się bawić telefonem w przedszkolu?" - zapytał Oskara jeden z użytkowników X [@d_grudziecki]. W odpowiedzi otrzymał następujący komentarz:

"Panu opiekunowie na oddziale powinni odebrać" - zaiksował Szafarowicz.

trwa ładowanie posta...

Student Szafarowicz poucza profesora Matczaka

To jednak nie koniec ostatnich wyczynów Oskara. Działacz PiS postanowił też pouczyć prof. Marcina Matczaka. Tata Maty odniósł się na X do filmu "Zielona granica" w reżyserii Agnieszki Holland, który był już krytykowany przez Szafarowicza.

Pod wpisem rozgorzała dyskusja na temat dowodów mających potwierdzać faktyczność wydarzeń przedstawionych w filmie. "Ten film jest prawdą?" - zapytała użytkowniczka X [@Monika45597924].

"Każda ze scen została oparta na dowodach. Proszę wykazać, że tak nie było, przedstawić dowody przeciwko opartym na dowodach twierdzeniom Agnieszki Holland" - odpowiedział prof. Matczak.

trwa ładowanie posta...

W tym miejscu do dyskusji dołączył student prawa i administracji na UW Oskar Szafarowicz. "Sądzę, że w tej kwestii twierdzenie Pana Profesora jest mylne" - zaiksował Oskar, dołączając zrzut ekranu z odpowiedzią na wpis Matczaka.

trwa ładowanie posta...

"Szanowny Panie Profesorze, na naszym wydziale jednak inaczej uczycie nas Państwo o ciężarze dowodu, który spoczywa na osobie, która się powołuje na dany fakt (w tym przypadku chodzi o Agnieszkę Holland oskarżającą Straż Graniczną i Wojsko Polskie)" - stwierdził Szafarowicz.

trwa ładowanie posta...

"Czy twitterowe wpisy są oficjalnym źródłem egzaminacyjnej wiedzy od tego momentu? Wolałbym pozostać przy kodeksach i podręcznikach" - dopytywał prof. Matczaka. Ten jednak nie udzielił jeszcze odpowiedzi.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 20
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 17
  • emoji smutek - liczba głosów: 8
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 96
to nie jest,zgłoś
zdrowy człowiek, nie masz prawa...............szydzić z Pana Tuska......dopowiedz sobie sam co ludzie o tobie myślą, widać, ze jesteś marnym aktorem bez roli
Odpowiedz
9Zgadzam się4Nie zgadzam się
Emeryt,zgłoś
Najgorzej jak rozum przesunie się na dół korpusu. Taki ciężki to przypadek.
Odpowiedz
9Zgadzam się2Nie zgadzam się
Miekiszon,zgłoś
Oskar Szafranowicz ma krew na rekach i powinien stanac przed sadem, takze powinien byc wyrzucony z uczelni, poniewaz studiuje prawo i je lamie , nie wspomne juz o ciszy wyborczej
Odpowiedz
11Zgadzam się3Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 36