x

Syn ogląda matkę nago. Kobieta mówi, dlaczego na to pozwala

Źródło zdjęć: © canva
MAKO,
26.03.2024 12:45

40-letnia kobieta z Castlerock, Londonderry w Irlandii Północnej nie widzi przeszkód, by jej kilkuletni syn widywał ją nago pod prysznicem. "To nic takiego".

Rodzicielstwo polega m.in. na uczeniu bliskości, ale także stawianiu granic. 40-letnia Emma DickinsonIrlandii Północnej wychowuje swojego kilkuletniego syna Teddy'ego w sposób, który wielu mógłby nie przypaść do gustu.

Kobieta podkreśla, że istotne jest dla niej, żeby czuć się przy sobie bezpiecznie i komfortowo. Wyjaśniła, że nie widzi nic złego w tym, że jej 4-letni syn ogląda ją nago. Dodała, że zdarza się, że chłopiec wchodzi do łazienki, kiedy się kąpie, a ona nie widzi w tym nic nieprzyzwoitego - szczególnie, że dziecko jest jeszcze małe.

Emma Dickinson przyznaje, że ludzie mówią jej, że to nieobyczajne i dziwne. Ona jednak ma inne zdanie i wyraźnie komunikuje, że chce wychować synka tak, by nie wstydził się swojego ciała.

Pozwala, by jej syn oglądał ją nago. Głośno mówi, że to zupełnie normalne
Pozwala, by jej syn oglądał ją nago. Głośno mówi, że to zupełnie normalne (canva)

Pozwala, by syn oglądał ją pod prysznicem. Czy tak będzie zawsze?

Kobieta przyznała, że taki stan rzeczy nie utrzyma się przez całą wieczność. Podkreśla, że Teddy ma dopiero cztery latka i w tym momencie taka otwartość jest czymś zupełnie normalnym. Dodaje, że sytuacja zapewne zmieni się, kiedy chłopiec pójdzie do szkoły.

"Prawdopodobnie zacznę instynktownie zamykać drzwi na klucz, kiedy zacznie chodzić do szkoły. Dzieci mówią różne rzeczy i nie chcę, żeby powiedział na forum klasy coś w stylu, że mama cała czas chodzi na golasa" - powiedziała Emma dla mirror.co.uk.

[...] Dzieci są niewinne bardzo krótko, za to strasznie szybko dorastają. Nie chcę, żeby zaczął wstydzić się swojego ciała do czasu, kiedy osiągnie wiek, w którym sam będzie chciał większej prywatności

- podkreśla mama.

Jej syn "dojrzewa organicznie". Matka nie widzi niczego złego w nagości

Emma Dickinson zaznacza, że "dzieci w wieku Teddy'ego często biegają nago". Wyjaśniła, że nie chce zmuszać synka do zbyt prędkiego dojrzewania. Kobieta woli, żeby potrzeba prywatności wykształciła się w chłopcu samoistnie, organicznie. Mówi, że tak małe dzieci raczej się nie zakrywają - zaczynają to robić, kiedy tego potrzebują.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Rodzice nie mogli tego zrozumieć". Way of blonde i Maschines planują dziecko

Źródło: mirror.co.uk.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
matka,zgłoś
rawdopodobnie zacznę instynktownie zamykać drzwi na klucz, kiedy zacznie chodzić do szkoły, przyprowadzać kolegów i pobierać opłaty za wspólne oglądanie matki pod prysznicem
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Przy okazji sprawdza, czy syn masturbuje się właściwą techniką
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się