Pies rzucił się na niemowlę

Pies rzucił się na niemowlę. Nic nie zapowiadało tragedii

Źródło zdjęć: © Canva / Canva
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,01.06.2024 12:30

Do dramatycznego zdarzenia doszło w Knoxville w amerykańskim stanie Tennessee. Pies rasy husky znienacka zaatakował sześciotygodniowe niemowlę. Rodzice ofiary są w szoku po tym, co się stało.

Ezra Mansoor był pierwszym dzieckiem młodego małżeństwa z Knoxville. 28-letni Mark i 25-letnia Chloe powitali syna na świecie 14 kwietnia, ale nie nacieszyli się długo rodzinnym szczęściem. Życie chłopca we wstrząsających okolicznościach zakończył pies rasy husky, wieloletni towarzysz Marka.

Do tragedii doszło, gdy niemowlę spało w łóżeczku. Pies nagle, zupełnie niesprowokowany rzucił się na dziecko. Ezra trafił do szpitala w stanie krytycznym z obrzękiem mózgu i wylewem krwi do mózgu. Lekarze starali się uratować chłopca, lecz dziecko zmarło po sześciu dniach na intensywnej terapii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Rodzice nie mogli tego zrozumieć". Way of blonde i Maschines planują dziecko

Pies zabił dziecko

Pies należał do Marka i podobno nigdy nie okazywał przejawów agresji. Mężczyzna miał w mediach społecznościowych zdjęcie ze zwierzęciem, na którym go przytulał, nazywając "światłem mojego serca". Pogrążeni w żałobie rodzice mają nadzieję, że ich historia będzie przestrogą dla innych ludzi, którzy mają małe dzieci i zwierzęta.

- Podobna sytuacja może mieć miejsce z dowolnym psem, w dowolnym momencie, bez względu na przeszłość zwierzęcia - powiedziała zrozpaczona Chloe dla stacji telewizyjnej WVLT. Kobieta dodała: - Bycie mamą Ezry było największym zaszczytem i najlepszą rzeczą, którą kiedykolwiek zrobiłam.

Zrozpaczeni rodzice po śmierci dziecka

Rodzice chłopca zdecydowali, że Ezra zostanie dawcą narządów. W ten sposób Mark i Chloe chcą oszczędzić cierpienia innym rodzinom, które mogą znajdować się w trudnym położeniu i walczyć o życie swojego potomstwa.

Wstrząsająca historia obiegła amerykańskie media społecznościowe. Ojciec zmarłego dziecka zaktualizował swój profil na Facebooku, na którym udostępnił zdjęcie syna leżącego na poduszce.

trwa ładowanie posta...

Pies po incydencie trafił do schroniska dla zwierząt, gdzie przechodzi kwarantannę. Biuro szeryfa hrabstwa Knox prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci dziecka.

Źródło: The Independent/Daily Mail

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 25
  • emoji złość - liczba głosów: 33
  • emoji kupka - liczba głosów: 10
Widać, że w tym zepsutym Świecie to nawet zwierzętom odbija. Kiedyś to było nie do pomyślenia aby pies zagryzł niemowlę.
Odpowiedz
6Zgadzam się1Nie zgadzam się
ninja,zgłoś
Pies był rozpieszczony albo czuł się psem Alfa któremu ulegał jego właściciel. Pojawienie się dziecka wzbudziło w zwierzęciu zazdrość a raczej strach przed tym że więcej uwagi poświęcają dziecku a nie psu. Samiec Alfa nie zaakceptował tego stanu rzeczy.
Odpowiedz
24Zgadzam się0Nie zgadzam się
yyyuumm,zgłoś
taki duzy pies powinien byc na podwórku a nie w domu z dzieckiem.w jednym pokoju a gdzie rodzice byli w tym czaie
Odpowiedz
21Zgadzam się10Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 25