Sławomir Mentzen ostro o Lewicy

Sławomir Mentzen ostro o Lewicy. "Zapadnijcie się ze wstydu pod ziemię"

Źródło zdjęć: © Instagram - Sławomir Mentzen / Instagram
Natalia Witulska,
06.06.2024 20:00

W czwartek 6 czerwca smutne wieści obeszły media zarówno tradycyjne, jak i społecznościowe. Dowiedzieliśmy się, że życie stracił żołnierz, którego ranił nożem jeden z nielegalnych imigrantów na granicy z Białorusią. Katarzyna Kotula z Lewicy ogłosiła, jakie plany w związku z sytuacją ma Lewica. Nie spodobało się to Sławomirowi Mentzenowi.

Smutne wieści obiegły wszystkie polskie media. W czwartek 6 czerwca dowiedzieliśmy się, że życie stracił raniony żołnierz, pracujący na granicy z Białorusią. Przypomnijmy, od kilku lat mamy do czynienia z wojną hybrydową, prowadzoną przez Rosję i Białoruś na wschodniej granicy Polski. Władimir Putin oraz Aleksandr Łukaszenka sprowadzają tam nielegalnych imigrantów, których często wyposażają w niebezpieczne narzędzia. Jeden z nich śmiertelnie ranił polskiego żołnierza.

Gdy smutne wieści dotarły do wszystkich Polek i Polaków, sytuację te zaczęli komentować w mediach społecznościowych politycy oraz polityczki ze wszystkich partii. Wszyscy złożyli kondolencje rodzinie zmarłego żołnierza, a także oddali cześć odważnemu człowiekowi, który w imię służby stracił życie. Katarzyna Kotula z Lewicy udostępniła oficjalne stanowisko partii. Ogłosiła, że zawiesza ona kampanię wyborczą do Parlamentu Europejskiego. Skomentował to Sławomir Mentzen.

ZETKACPER: CHCĘ ZOSTAĆ POLITYKIEM!

Katarzyna Kotula o sytuacji na granicy z Białorusią

Katarzyna Kotula, która odpowiada za kampanię wyborczą Lewicy do Parlamentu Europejskiego, udostępniła wpis w mediach społecznościowych. Na platformie X napisała, jak brzmi oficjalne stanowisko partii w związku z wydarzeniami, które miały miejsce na granicy z Białorusią. Postanowiono o zawieszeniu kampanii przed nadchodzącymi wyborami, które odbędą się w niedzielę 9 czerwca.

"W poczuciu odpowiedzialności za państwo i proces demokratyczny, w obliczu tragicznych wydarzeń na granicy i w oczekiwaniu na wyjaśnienia, sztab Lewicy podjął decyzję o zawieszeniu kampanii wyborczej przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Nie chcemy, by śmierć człowieka i wydarzenia na granicy, były wykorzystywane politycznie w kampanii wyborczej. Rodzinie zmarłego żołnierza składamy najgłębsze kondolencje" - napisała Katarzyna Kotula.

trwa ładowanie posta...

Sławomir Mentzen komentuje stanowisko Lewicy

Oświadczenie Lewicy nie przypadło do gustu Sławomirowi Mentzenowi. Przedstawiciel Konfederacji udostępnił wpis w mediach społecznościowych. Na platformie X nie ukrywał swojego zdenerwowania. W ostrych słowach skomentował decyzję, którą podjęła Katarzyna Kotula. Stwierdził, że Lewicy powinno być wstyd.

"Lewica właśnie postanowiła zawiesić kampanię wyborczą i zapaść się pod ziemię ze wstydu za wszystko, co mówiła od 3 lat o sytuacji na granicy. Za nazywanie obrońców granicy mordercami i bandytami, za opowiadanie bredni o pokojowo nastawionych kobietach i dzieciach. Za mówienie w 2020 roku, że nie potrzebujemy armii i postulowanie zmniejszenia nakładów na wojsko. Potrzebujemy armii, nie potrzebujemy Lewicy. Zapadnijcie się ze wstydu pod ziemię i stamtąd już nie wychodźcie" - czytamy w mediach społecznościowych Mentzena.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
SPOTKAM G GRANICA,zgłoś
SIEKIERA W TWARZ
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Radek,zgłoś
Nie jestem fanem Konfederacji, ale w tym przypadku facet ma rację.
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Konfederacja górą,zgłoś
Mentzen na prezydenta!!!!!
Odpowiedz
1Zgadzam się3Nie zgadzam się