Majka Jeżowska nagrała numer z Malikiem Montaną

Sensacyjny duet. Co Majka Jeżowska robi z Malikiem Montaną?

Źródło zdjęć: © Instagram - Majka Jeżowska, Instagram - Malik Montana / Instagram
Natalia Witulska,
23.05.2024 18:00

Majka Jeżowska zaskoczyła zarówno swoich fanów, jak i osoby, które nie słuchają jej muzyki na co dzień. W mediach społecznościowych oznajmiła, że stworzyła numer we współpracy z Malikiem Montaną. Zdradziła nawet, jakie ma zdanie o kontrowersyjnym raperze.

Nie ma Polki i Polaka, który jak słyszy o Majce Jeżowskiej, nie wie, o kim jest mowa. Większość z nas wielokrotnie nuciła sobie teksty piosenek, które stworzyła ikona polskiej sceny muzycznej. Numery "A ja wolę moją mamę", "Wszystkie dzieci nasze są" czy "Owocowy karnawał" do tej pory są głównymi hitami podczas rodzinnych festynów, czy zabaw w przedszkolach i pierwszych klasach podstawówki. Majka Jeżowska bez wątpienia zapisała się w historii muzyki.

Malik Montana to niemiecko-polski raper, autor tekstów, a także producent muzyczny. Zasłynął z bardzo ostrych, często niesamowicie seksistowskich tekstów. W 2021 r. założył federację High League, w której bili się ze sobą influencerzy oraz influencerki. Ta została zmuszona do zawieszenia działalności ze względu na pojawiające się kontrowersyjne powiązania z Czeczenami. Ku zdziwieniu większości internautów Malik Montana stworzył numer we współpracy z Majką Jeżowską.

KUBA SZMAJKOWSKI: ZAWSZE CHCIAŁEM ŚPIEWAĆ SOLO

Majka Jeżowska i Malik Montana we wspólnej nucie

Majka Jeżowska zaskoczyła wszystkich swoich fanów. W mediach społecznościowych udostępniła nagrania, w których poinformowała, że stworzyła wspólny numer we współpracy z Malikiem Montaną. W nagranym wideo na TikToku przyznała, że obawiała się pierwszego spotkania z raperem. Wszystko przez to, jakiego rodzaju numery nagrywał, a także, jakich wywiadów udzielał.

Piosenkarka Majka Jeżowska powiedziała, że Malik Montana nie jest tak straszny, jak go wszyscy przedstawiają. Artystka stwierdziła, że raper jest bardzo kulturalnym, spokojnym, a także uśmiechniętym facetem. Zaskoczyło ją, z jak wieloma producentami współpracuje Malik Montana i przyznała, że zrobiło to na niej ogromne wrażenie. Majka Jeżowska nie zdradziła, jakiego rodzaju muzyki możemy spodziewać się po tej dwójce.

trwa ładowanie posta...

Nikt nie podważa tego, że Malik Montana był dla Majki Jeżowskiej bardzo miły oraz sympatyczny. Ciekawe tylko, czy artystka wie o wszystkich kontrowersyjnych zachowaniach rapera. Przypomnijmy, Malik potrafił utrudniać pracę obsłudze McDonald's poprzez wskakiwanie na blat, który ubrudził oraz tańczenie na nim. Mierzył się z oskarżeniami o oplucie fana na jednym z koncertów. Nie zapominajmy również o tym, jak zastraszał chłopaka w internecie i w ramach przeprosin kazał mu opluć lustro.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0